Barış Sunter’ten Çatı Kuponda Adana Altılısı…

1.AYAK: 3 yaşlı İngilizler’in çim pistteki maiden mücadelesinde başlayan 2. altılı ganyanda, son kez şanssız kaybeden LADY AVŞA başta olmak üzere, üç ayı geçen bir süredir koşmasa da idmanlarında çok iyi durumuyla dikkat çeken MARCA DECO, çimde daha etkili olmasını beklediğim KEVIN LOMAX ve kapalı gözlüğü çıkarılan AMELİA öncelikle kuponlara işaretlenmeli. Binicisinin tercihiyle TAYLOLO ile nefes yönünden sorun yaşamazsa CLANBELLA sürprize imza atabilirler.


2.AYAK: 3 yaşlı dişi İngilizler’e mahsus kısa vadede, ağır favori girdiği son startındaki performansı kalitesiyle örtüşmeyen DONATELLA bir kez daha öncelikli. Aynı koşuda klas bir isim arkası ikinci kalarak kapasitesini belli eden MIND AND LIFE ile pist ve mesafe ayırmadan istikrar gösteren CONTINUOUS hata kollayacaklar.


3.AYAK: Arap atlarının kısa vadesinde ise; sprint mesafesini kısaltabilirse YILDIRIMİZİ kazanmasını beklediğim safkan. Bir koşusu diğerini tutmasa da MEGA STAR, mükemmel bir sezon geçiren AŞKARTAY sıkı rakiplerken, son kez kıpırdayan CEVHER ile bazen inatçı yapısıyla kesmeyen BERATIM ikilisi sürpriz.


4.AYAK: 4 ve yukarı İngilizler’in çim pistteki handikabında; grubun en formda ismi ANTIOCHOS eşit kilo şartlarında tek bile yazılabilirdi ancak bugün için işi kolay gözükmüyor… İki yarış gören VICTORY WEAPON ile bomboş koşacak SNELLMAN en ufak hatayı affetmeyecek safkanlar. Grup sertleşse de PRESIDENT OF CITY de uyum sağladığı binicisiyle mücadeleye ortak olabilir.


5.AYAK: 3 yaşlı İngilizler’in bölünen maidenının son kısmında, şimdiye kadarki tüm sınavlarında tabela içinde yer bulan MAMBA MENTALITY son kez çimi de yapabildiğini gösterdiği koşu sonrası yakaladığı müsait rakipler yanında artık birincilikle tanışacaktır… Bugünkü tek önerim.


6.AYAK: Arap atlarının çim pistteki handikabında; SARNIÇ BEYİ / ÖNCÜBELGİ ekürilerinin her ikisinin de şanslı olacağını düşünüyorum. Son startında tek önerdiğim ama kuma alınınca çıkarılan PRENSES DI mükemmel idman durumuyla en ciddi rakipken, yeri olanlar; KILINÇBEY, YENERBEY, MİRDAR, LEMİS ve BABADAĞINOĞLU ilavelerini bütçeler doğrultusunda yapabilirler.  

 

2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 8-4-3-7-6-2

2A) 4-7-1

3A) 3-1-2-8-6

4A) 1-4-6-5

5A) 4  MAMBA MENTALITY

6A) 12-5 / 4-3-10-6-1

Çatı Kupon: 108,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (2/7/2/6/4/9,12) : 1.015,98 ₺ vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir