Hakan Çakmak’tan 57 liraya İzmir Altılısı…

1.AYAK: Son haftalardaki performanslarına baktığımızda sürekli kendisini geliştirdiğini gözlemlediğimiz SAMYOMİ bugün oldukça uygun bir grup yakalamış durumda. Kazanması normal sonuç olacaktır. Son koşusunun ilk virajı dönülürken liderliği alıp son metrelerde dışından kuvvetle gelem rakibine yakalanmasına rağmen direnip kazanan tempo atı DOĞUBAYAZIT favorimin en ciddi rakibi olacaktır.


2.AYAK: Günün zorlu bir mücadeleye sahne olmasını beklediğim koşusunda bütçelerimizi aşmadan fazla sayıda safkana şans verelim. BAŞPARMAK, AHMET ALİ, HÜRSEV ve VAROL HAN ekonomik kuponlarda dahi bulunmalarını tavsiye edeceğim safkanlar ARSLAN KRALİÇE, SERDENGEÇER, CEVAHİRTAY, ADAMIM ve TUĞTEKİN sırasıyla geniş kuponlara sürpriz arayışı için yazılmalılar.


3.AYAK: Yarış hayatlarına bu koşusuyla başlayacak olan üç yaşlı İngiliz taylarının mücadelesinde hazırlık olarak diğer rakiplerinden çok daha iyi durumda olduklarını duyduğum TOPRAK AKARCA ve KING URAZ ekonomik kuponlar için yeterli olurlar. Bursa’dan İzmir’e ilk yarışı için götürülecek olan, Aslan Adam’la anneden kardeş, Autumn Pearl ve Brother Lion’la tam kardeş olan BIG LION sürpriz için geniş kuponlara düşünülebilir.


4.AYAK: Son koşusunda 2000 metre mesafede Kubilay Koşusunda mücadele edip sonlardaki güçlü ataklarıyla son anda kazanan KING MAN GO iyi anlaştığı jokeyi ile bir kez daha kazanabileceğine inandığım safkandır. Bugün gerçek gücünü göstermesini beklediğim LIKE THE STARS ve az önce bahsettiğim koşuda ikinci kalan DELAWERA favori safkanın biraz sallanması durumunda devreye girmelerini beklediğim isimlerdir.


5.AYAK: Dudak uçuklatan bir bedelle el değiştirdiğini öğrendiğim WARDENCLYFF‘ın yeni ilgililerine hayırlı olmasını diliyorum. Kaba kumun iyi atlarından biri olacağını düşündüğüm kalite safkanı favori olarak gördüğüm bu koşuda Cemcem gibi efsane bir safkanın ikide iki yaparak başlayan oğlu PİKO PİKO‘yu da yazmadan geçemeyeceğim. Bu ikilinin kuponlara yeterli olacağını düşünüyorum.


6.AYAK: Son koşularındaki ikincilikler başarılı gözüken ÇETİNSU daha da ilerlettiğini öğrendiğim formuyla kazanmaya çok yakın. Bomboş kilosuyla GENÇBERK favorime sert rakip olur diye düşünüyorum. Her geçen gün daha iyi duruma gelen UÇANBARON, ağır kilosunun kendisine büyük bir sıkıntı yaratmayacak gibi gözüken DEMİRŞAH, kazandığı son koşusuyla dikkatleri üzerine çeken HOLİGAN ve ters bir yarış yapabilecek kadar unutulan KÜÇÜK JOKER şansları yüksek gözüken diğer isimlerdir. Herkese bol şanslar dilerim.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

7-2

5-4-6-10 // 9-8-1-3-7

4-2 // 1

4-8-6

5-4

2-6-4-1-7-3

Ekonomik Kupon: 57,60 ₺

6’lı Ganyan (2/5/4/8/5/4): 512 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

1 thought on “Hakan Çakmak’tan 57 liraya İzmir Altılısı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir