Menu

Ahmet Atman galibi BEHRAM KALE çıkışını sürdürüyor Özel

10 Eylül 2017 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda 3+ yaşlı 6 İngiliz safkanın katılımı ile 2100 metre çim pistte gerçekleşen 75.000 TL birincilik ikramiyeli KV-8/S Ahmet Atman Koşusunu; Behçet Yaşar'ın yetiştirdiği, Oğuz Tütüncü'ye ait, menajerliğini Ahmet Necdet Hınç, antrenörlüğünü ise Sedat Özölke’nin yaptığı Behramkale (6 yş aa Rock of Gibraltar - Dance to the Band, Kingmambo), jokeyi Ahmet Çelik ile kazandı.

Temposunu çok iyi ayarlayan formda jokeyi ile beklenin ötesinde çok kolay bir galibiyete izma atan Behramkale, bu birinciliği ile çıkışını sürdürmeye devam ederken koşuda ikinciliği Zafer Ateşi (Win River Win), üçüncülüğü Baybaşkan (Fliers Fantasy), dördüncülüğü ise My Billionaire (Victory Gallop) elde etti. Kazanan Behramkale için müddet 2’14”67 olurken, farklar 3,5 Boy - 1/2 Boy - 1,5 Boy şeklinde sonuçlandı.

Koşu sonrası düzenlenen törende kazanan atın sahibi adına Hakan Açıktepe'ye kupasını Lale Atman verdi. Törene, TJK Yönetim Kurulu Üyesi Can Polat Eyigün, TJK Asli Üyesi Osman AksoyEla-Ahmet Zenbilci ile İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir de katıldı.

Son DüzenlenmeSalı, 12 Eylül 2017 11:28

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık