Menu

TJK Efsaneler Futbol Turnuvası başladı Özel

Türkiye Jokey Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen "Efsaneler Futbol Turnuvası” 11 Eylül 2017 Pazartesi günü oldukça çekişmeli geçen ilk müsabakayla başladı. 

Yarış Atı Antrenörü ve aynı zamanda profesyonel hakem olan Burak Şandan'ın yönettiği maçta, teknik direktör ve futbolculardan oluşan At Sahipleri (Cankardeşler) takımı, Basın (Taliphan) karşısında uzun süre geride götürdüğü karşılaşmayı 5 - 4 kazandı.

Armağan Turhan, Fuat Buruk, Ergun Kalabak, Yasin Çakmak ve Oğuz Dağlaroğlu gibi önemli futbol adamlarından oluşan takım da TSM Sanatçısı Faruk Tınaz dahil olmak üzere tanınmış isimler yer aldı. 

Mehmet Ayan, Atahan Zilcioğlu, Barış Düşmez, Recep Cangır, Mutlu Balyemez, Mustafa Sav, Erdem Mutlu, Murat Çelik, Kerem Vatan ve Kut Kutnak’dan oluşan Basın takımı ise oynadığı oyun ile gelecek maçlar için umut verdi. 

Başlangıç vuruşunu TJK Başkanı Yasin Kadri Ekinci'nin yaptığı turnuvanın açılışında, Türkiye Yarış Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Başkanı Talip Öztürk, TJK Asli Üyeleri, TJK Genel Müdürü Tuncel Aydın, İstanbul Hipodrom Müdürü Çetin Özdemir ile Kulüp çalışanları ve yarış camiasından isimler yer aldı.

Turnuvada Türk atçılık tarihine adını yazdırmış efsane safkanların isimlerinin verildiği 12 takım mücadele ediyor. Turnuvanın çeyrek final maçları 30 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde, yarı final maçları ise 4 Ekim günü gerçekleşecek. Turnuvanın şampiyonunu belirleyecek final maçı ise 7 Ekim’de gerçekleşecek. 

Son DüzenlenmeSalı, 12 Eylül 2017 12:44

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık