Menu

Fransa Tay Denemeleri TEPPAL ve OLMEDO Kazandı... Özel

13 Mayıs 2018 Pazar günü Fransa’nın ünlü Parislongchamp Hipodromunda koşulan Dişi Tay Deneme Koşusunu (The Emirates Poule D'essai Des Pouliches),  Teppal (Camacho – Jummana, Cadeaux Genereux) isimli tay kazanırken, Erkek Tay Deneme Koşusundan ise (The Emirates Poule D'essai Des Poulains) Olmedo (Declaration Of War – Super Pie, Pivotal) galibiyetle ayrıldı.

1600 Metre Çim Pistte koşulan toplam 500.000 € ikramiyeli Dişi Tay Deneme’de Şeyh Muhammed Bin Khalifa Al Thani’ye ait ve Dmi. Simcock tarafından antrene edilen Teppal, jokeyi Olivier Peslier ile 1’37”97’lik bir derece gerçekleştirirken, mücadeleden Coeur De Beaute (Dabirsim) Stephane Pasquier ile ikinci, Wind Chimes (Mastercraftsman) ise Pierre Charles Boudot ile üçüncü olarak ayrıldı.

1600 Metre çim pistte koşulan toplam 600.000 € ikramiyeli Erkek Tay Deneme’de A.Caro/G.Augustin Normand ikilisine ait, Jc. Rouget tarafından antrene edilen Olmedo, jokeyi Cristian Demuro ile 1’37”72’lik bir derece gerçekleştirirken, mücadeleden Hey Gaman (New Approach) ikinci, Dice Roll (Showcasing) ise Christophe Soumillon ile üçüncü olarak ayrıldı.

Son DüzenlenmePerşembe, 17 May 2018 16:52

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık