Menu

SELMA GÜLERCE ve AKİF BEKTAŞ…

Kısrak Koşusunu kazanan CELERITAS’ın sahibi olan GÜLERCE Ekürisinden Selma Gülerce ve ekürinin menajeri Akif Bektaş’ın da bu önemli klasikten sonra düşüncelerini aldık. Başarıda büyük payı olan bu ikili bakın neler söylediler;
SELMA GÜLERCE; Sorumluluk çok büyüktü...
Ben atımızın başarısından son derece mutluyum, ekibimize sonsuz teşekkür ederim, zira aile olarak bütün yük bu yarışta benim omuzlarımdaydı. Gülnur Hanım şehir dışında olduğu için yarışımıza ben geldim ve bitene kadar da çok büyük heyecan yaşadım. Kupa töreninde bile hala heyecanım geçmemişti... Bizler At Sahipleri olarak ekibimize imkanları sunuyoruz, onlar da jokeyimizden, seyisimize kadar bizlere bu başarıları getiriyorlar. Hepsine Gülerce Ailesi olarak çok teşekkür ederiz.
AKİF BEKTAŞ; Hedef belli...
Gülerce Ekürisinin Menajeri Akif Bektaş ise yaptığı açıklamasında; “Eküri olarak iyi bir uyum yakaladığımızı düşünüyorum... Gerçekten ciddi bir çalışma emek veriliyor ancak böylesi başarılar bütün yorgunluğumuzu alıyor. Hedefimiz belli… Celeritas’la Gazi Koşusu koşmak istiyoruz, eğer puanımız diğer safkanımız için de yeterli olursa iki safkanla iştirak edeceğiz. Bütün emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ederim. Yarış sahalarımızdaki tüm safkanların ayakları düz bassın.” temennisinde bulundu. 
Son DüzenlenmePazar, 09 Haziran 2013 21:12

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık