Menu

Bu Kombinasyon İyi Sonuç Veriyor..! Özel

Son yıllardaki en iyi sprinter/miler görünümlü Copperfield başarılı yarışlarına bir yenisini ekledi ve G1 Fatih Sultan Mehmet Koşusundaki galibiyeti ile bu tip mesafelerdeki üstünlüğünü kendinden yaşça büyük atlara da kabul ettirdi.

Copperfield’in annesi Shall We Dance’in daha önce verdiği yavrular içinde Houdini de sınıf koşular kazanmayı başarmış bir isimdi.

Shall We Dance’ın annesi Musical Myth’in verdiği yavrular içinde de De Niro ve Kid Rock da iyi performansları ile dikkat çeken safkanlardı.

Bunlardan De Niro’nun babası Daggers Drawn, Copperfield’in babası Three Valleys gibi Diesis’in oğludur.

Keza yukarıda bahsettiğimiz Houdini’nin babası Fernando da, bir başka Diesis oğlu Sabrehill’in yavrusudur.

Dolayısıyla başarılı performansları ile dikkat çeken ve aynı nesilden gelmesi dışında baba hatları da ortak olan Copperfield-De Niro ve Houdini çok benzer soy kombinasyonuna sahip ve akrabalığa sahip oluşları ile de dikkat çekmektedirler.

COPPERFIELD:

THREE VALLEYS-DIESIS / SHALL WE DANCE-MUSICAL MYTH

HOUDINI:

FERNANDO-SABREHILL-DIESIS / SHALL WE DANCE-MUSICAL MYTH

DE NIRO:

DAGGERS DRAWN-DIESIS / MUSICAL MYTH

Bu arada Musical Myth familyasından gelme bir başka seçkin ürün Kid Rock’ın da hakkını yemeyelim. Bu familyadan çıkan kaliteli ürünlerden biridir ve onun da babası Rakan isimli aygırdı.

Babası Three Valleys için 2014 yılında yazdığım yazıda (TIKLAYINIZyaptığımız öngörülere Copperfield pedigrisinde de bazı bölümlerde rastlamak mümkündür.

Three Valleys’in neslini devam ettirmeye şu an için en uygun aday baskın yapısı ile Copperfield olarak gözükmektedir yarış yaşamı sonrasında…

Son DüzenlenmeSalı, 15 Ağustos 2017 14:05

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık