Menu

AGRESIVO Taylarında Koşan/Kazanan Yüzdesi Yüksek Özel

Yavruları bu yıl start almaya başlayan aygırları ‘koşan yavrularının performansı’ itibari ile yavaş yavaş incelemeye başlıyoruz ve Mendip’ten sonra bir başka dikkat çeken aygır konumunda şu an için Agresivo var. Neden?

Agresivo’nun bu yıl 9 tayı start aldı şu ana değin ve bunlardan 7’si yarış kazanmayı başardılar. Bakıldığında gayet iyi bir birincilik yüzdesi sergilemiş durumda ve koşan-kazan tay yüzdesi şu an için %78 olarak gözüküyor.

Agresivo’nun bu taylarına göz attığımızda şu an için sınıf koşu kazanan tayının olmadığını görüyoruz. Yine de temsilcilerinden Harput Rüzgarı ve Lets Her Go, Kısa Vadeli koşularda ikincilik elde ederlerken, Maksimonna da bu tip klasta bir yarışta üçüncü oldu.

Bakıldığında Kısa Vadeli yarışlarda ikincilik eden iki Agresivo tayının kısrak babalarının Invincible Spirit ve Danehill Dancer olduğu görülmektedir. Her iki aygırın da Danzig temsilcisi olması dikkat çekici. Agresivo’nun kazanan tayları ile ilgili listeyi aşağıda bulabilirsiniz. Bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl bir tablo oluşacak Agresivo temsilcileri için.

Agresivo bilindiği gibi Mendip ile baba kardeşidir ve her ikisi de Harlan’s Holiday temsilcisidir. Harlan’s Holiday’ın diğer temsilcileri Hakeem’in ilk mahsul yavrularının performansını merakla bekliyoruz.

BALAHATUN

2y ad

AGRESIVO (USA)

AURORA LIGHTS (GB)

FANTASTIC LIGHT

BRAVE AZUR

2y de

AGRESIVO (USA)

KAMBİRİK

AKINDAYIM

BÜLENT BEY

2y ae

AGRESIVO (USA)

SWEET ALIBI

RIVER SPECIAL

HARPUT RÜZGARI

2y de

AGRESIVO (USA)

PIANO ROLL (IRE)

INVINCIBLE SPIRIT

LET HER GO

2y dd

AGRESIVO (USA)

TURUNÇ (IRE)

DANEHILL DANCER

MAKSIMONNA

2y dd

AGRESIVO (USA)

PHARMA WEST (USA)

GONE WEST

PEEKAY

2y dd

AGRESIVO (USA)

DIVA POP (IRE)

PEINTRE CELEBRE

Son DüzenlenmeCumartesi, 21 Ekim 2017 10:50

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

yukarı çık