Hafta sonu yarışları yer değiştiriyor!

12-13 Haziran hafta sonundan başlamak ve sadece Haziran ayı ile sınırlı olmak üzere, Cumartesi ve Pazar günlerinin yarış programları yer değiştirecek.

Buna göre Ankara-İzmir yarışları Pazar günü, İstanbul-Adana yarışları ise Cumartesi günleri koşulacak.

Covid-19 Pandemisi ile mücadele kapsamında açıklanan normalleşme takvimine göre Pazar günleri sokağa çıkma kısıtlamasına devam edileceğinden, Gazi Mustafa Kemal Atatürk adına yapılacak Gazi Koşusu başta olmak üzere Haziran ayında Pazar günü koşması gereken önemli koşuların sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu günde koşulmasına sebep olacağı dikkate alınarak, 12-13 Haziran hafta sonu yarış programlarından başlamak üzere Haziran ayı boyunca Pazar günleri koşması gereken koşuların (İstanbul ve Adana) Cumartesi gününe, Cumartesi günü koşulması gereken koşuların (Ankara, İzmir) ise Pazar gününe alınmasına karar verildi.

News Reporter

1 thought on “Hafta sonu yarışları yer değiştiriyor!

  1. Fark eden neki seyircisiz olduktan sonra gazi koşusu bu artık yasak filan değil tjknin işguzarligi nasılsa tevziler ayni niye seyorci gelsinki hipodroma faydasi yok gelen seyircinin giseci temizlikci filan olacagi icin seyircili yarista zarari bile niye gelsin yani seyirci pandemi tjkya yaradi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir