İki Şampiyon Jokey Antalya’da buluştu…

Türk Jokeyliğinin en başarılı temsilcilerinden imparator Süleyman Akdı ve Cafer Güven, Antalya Hipodromunda bir araya geldiler.

Mesleğinde 30 sene zirvede kalan Süleyman Akdı ve 90’lı yılların ortalarına kadar özellikle Adana’da zirvede yer alan Cafer Güven, 19 Ocak 2022 Çarşamba günü gerçekleşen Antalya Hipodromunun açılış gününde buluştular.

Cafer Güven ve Süleyman Akdı

Basın mensuplarının da yer aldığı Protokol tribününde uzun süre sohbet eden ikili eski günleri yad ederlerken, medya mensupları da bu keyifli sohbete kulak kabartmaktan geri durmadılar.

1994 G2 TİGEM Koşusu – Pınarcan (Cafer Güven) ve Sergen (Süleyman Akdı)News Reporter

2 thoughts on “İki Şampiyon Jokey Antalya’da buluştu…

  1. Allah her iki abimize de Uzun sağlıklı torunları ile birlikte musmutlu bir hayat nasip etsin. Süleyman abii yarıştan sonraki kırbaçı unutmadık:) senin gibi at sevdalısı bir insana bu konuda laf etsek taş oluruz onun da farkındayız

  2. Süleyman Akdi şampiyon. Cafer güven abimizi hiç duymadım. Başlık yanlış iki şampiyon jokey Antalya’da diyince ne bilim biri Süleyman Akdi ise diğeri Mümin Çılgın olabilirdi. Kazım Yıldız olsun. Kadir Altınöz olsun. Ertul Cankilic ikisi bir arada olmaz ama o olsun. Ahmet Atçı olsun. Tunay Adışen olsun. İki şampiyon jokey diyince Süleyman Akdi’ ya ayıp etmişsiniz. Cafer güven abimizi diyilim ki kirmayalim emeği vardır mutlaka o başlık farklı olmalıydı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.