Barış Sunter’den Geniş Kuponda Adana Altılısı…

1.AYAK: Üçe bölünen 4 yaşlı Araplara mahsus maiden mücadelenin en zor kısmıyla start alacak altılı ganyanda; hafta içi uzunda koşmak etkilemezse OĞLUM BÜLENT kazanabilir… Ankara sezonu sonrası ilk kez piste çıkan KRAL ARDA, son ikinciliğinde en iyi performansını sergileyen GÖLGEYLE ile geçen hafta sonlara kadar mücadeleyi bırakmayan SUYUN SESİ öncelikle rakip gördüğüm isimler. Ancak bu safkanlar dışına çıkarsa hayli karışacak koşuda; ALAFRÜZGARIN FISILTISIPIRIL KIZ ve JET HEMO da devreye girebilirler.


2.AYAK: Aprantilerin at bineceği yetenekli Arapların bir araya geldiği bir diğer zorlu mücadelede; son dönemde kısa vadelerde tabeladan düşmeyen OVA KARTALI favori. Üst üste ikincilikleriyle artık kazanabilecek TSARİGRAD, idaresi zor bir isim olsa da kalitesiyle ÖZOYUNCU ikilisi bana göre sıkı rakip olurlar. Altı aya yakın süre sonra koşan klas safkan YİĞİTKARDEŞ ile inatçı karakteriyle kolay pes etmeyen SABIR BEY sürpriz!


3.AYAK: 3 yaşlı İngiliz taylarının kısa mesafedeki handikap mücadelede, son kez uzunda hiç işlemeyen BELLE FRANCE bu sefer uygun grupta ilk şansa sahip. Geçen startında çok güvendiğim ve güçlü rakibine rağmen tek önerdiğim EL SHAYEF hayal kırıklığı yaratsa da dikkat çeken son işleriyle etkili olacaktır. Grubun en ağır kilosunu taşıyacak ÇİLKELEŞ bu iki rakibi kötü koşarsa devreye girer.


4.AYAK: Günün öne çıkan koşusu olan İngilizler’in uzun mesafedeki kısa vadesinde, temponun yüksek seyrettiği mücadelelerde sonlarda çok sert gelen DELİ TAHİR’in uygun rakipler yanında kazanmasını bekliyorum. Bugünkü ilk tek önerim!


5.AYAK: Bölünen Maiden koşunun son kısmında ise; yarış yaşamının tüm kum koşularında şimdiye kadar pistten ikincilikle ayrılan BÜYÜK KAHRAMAN bu kadar uygun grupta artık şanssızlığını kıracaktır, diye düşünüyorum. Günün bir diğer teki olarak değerlendirilebilir. KAFKASLI AGARÜZGARUS ve KİBAR FEYZO sağlam kuponlara ve bu ayağı tek yazmayı riskli görenlere önereceğim rakipler…


6.AYAK: 4 yaşlı Arap kısraklarına ait günün bir diğer sürprize açık mücadelesinde; KIRATKIZI ile GÖZLÜCE öncelikle kuponlara işaretlenecek safkanlar… İdmanlarında yeniden toparlanmaya başladığı belirtilen GÜLBİTEN, sert grupta son kez fena koşmayan DESTANSI daha sonra şans verdiğim isimlerken, DAMLA ve YABAN ARISI sürprizde düşünülebilirler.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 6-5-8-11-1-10-9-4

2A) 4-2-6-7-10

3A) 2-6-1

4A) 3

5A) 1  / 4-7-6

6A) 1-4-5-7-2-10

6’LI GANYAN (6/7/1/3/6/5): 1.346 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.