1.AYAK: Altılı Ganyanın ilk ayağı günün en zor koşusu… Sürprize son derece müsait olan bu koşuda Tamerşah ve Madalyon ön planda şans verdiğim isimler olsalar da, bu ayağa çok at yazmanızı hatta mümkünse kapatmanızı öneriyorum.


2.AYAK: Aralarında bariz güç farklılıkları olmadığını düşündüğüm 4 ve yukarı yaşlı Arap atlarına mahsus Şartlı-3 mücadelede çok atın birincilik şansı var. Bunların içerisinde; Selçuklubeyi, İdealist, Galiçya, Bilgeprenses ve Agah benim sizlere öncelikle önermek istediğim safkanlar.


3.AYAK: İyi bir hazırlık dönemi geçiren Iron Heel sıklet avantajını en iyi şekilde değerlendirip kazanmaya çalışacaktır. Mister Heart ve Boogeyman bu safkana sert rakip olmalarını beklediğim safkanlar. Dumbledore ve Coogeneration da sağlam kuponlarda bulunmalı…


4.AYAK: Pist ayırt etmeden başarılı yarışlar koşan Ceylincan, kum pistte iyi koşabildiğini gösteren Valente ve ilk startında yetenekli bir tay olduğunu belli eden Hayalet Kız arasında geçmesini muhtemel mücadelenin koşunun galibini belirlemesini bekliyorum..


5.AYAK: Son yarışını aprantisinin etkisizliğinden kaybeden Rotasız Seyyah’ın, bu defa etkili binicisi ve uygun sıkleti ile sert rakiplere rağmen kazanmasını bekliyorum. Günün cazip bankolarından biri olarak önermek istediğim bu kısrağın en yakın rakipleri, başarılı kum pist performansları ile The Matched ve El Rapido olabilir.


6.AYAK: Altılı Ganyanın kapanış ayağında; Grubun en tecrübeli tayı olan ve artık kazanabileceği bir grup bulan Güvenağa ekonomik kuponlar için günün ikinci bankosu olarak tercih edilebilir. İlk yarışlarını beğendiğim Kabaklı ve Mako Bey favorinin en yakın rakipleri olacaklardır. Bol Şanslar… 


2.6’LI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 9-3-10-4-1-6-5-2-7-8

2A) 10-3-2-5-1

3A) 6-2-1-5-3

4A) 1-5-4

5A) 4 / 5-2

6A) 5 / 6-9

ÇATI KUPON: 52.5 TL

2. 6’LI GANYAN (9/1/1/5/5/5): 953 TL vermiştir.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir