Barış Düşmez’den takipçilerine 1.317 TL

4.KOŞU: 4 aylık aranın ardından çıktığı ilk yarışını 11 at arasında koşan, virajı sondan ikinci döndüğü koşusundan oldukça tatminkar ikincilikle ayrılan ve bu yarışa çok daha hazır girecek olan KAMUS’u, ilk birinciliğine bugün yakın görüyorum.


5.KOŞU: Yarışın gidişatını belirleyecek olan ve çok formda bir eküriye sahip ÖZDOĞA, önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm koşuda beyaz bayrak ayna yapabilir. CESURMİRZA, SONMUHARREM, KAMERTAY, BEYHANEFE ve UĞURSAL ekürilerin eksik koşması durumunda şansı artacak isimlerdir. Sağlam kuponlar bu ayağı kapatabilir.


6.KOŞU: Düşük tempoda koşulacağını tahmin ettiğim yarışta ilk şansı SHARPA’ya veriyorum. Kolay ve gösterişli kazandığı son yarışına bayıldığım ULAN BATOR en sert rakibidir. Uzundaki koşunu ölçü almadığım RHYTHM DIVINE, 8 kez koşup 5 kez kazandığı ve ikiliden düşmediği pist-mesafede kuponların olmazsa olmazıdır. RUNNER BULL sürprizim.


7.KOŞU: Pist ve mesafenin en iyi derecesini elinde bulunduran ve kazandığı son 2 yarışıyla bizleri yanıltmayan PERİ LİNA favorimdir. 93. Gazi Koşusu Şampiyonu THE LAST ROMANCE en sert rakibidir. MISS HELİN ile ISKRA unutulmamalı. Gökhan Kocakaya’nın tercih ettiği ALEGRO FIDDLE ile sınıf atlayan BEST OF ELA sürprizlerim.


8.KOŞU: Pist ve mesafede start aldığı son yarışında geçilmeyen AŞEMEZ, daimi pilotu Deniz Yıldız idaresinde kazanmaya yakın görünüyor. Bu yarışa Ankara’dan iyi hazırlıklarla gelen ve önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm ARTUKLU sert temposuyla bitirebilir.


9.KOŞU: Ağır kilosuna ve sık koşmasına rağmen bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım ÖZPAR favorimdir. Bir üst gruptan gelen, çok yakın farklarla üçüncü ayrıldığı yarışını beğendiğim GÜNBİKE, sprint mesafesini iyi ayarlaması durumunda kazanabilir. Bu kez stili atların fazla olmaması şansı arttıran BOTAN bir nefeste bitirebilir. Kazanarak moral bulan ARSLANDİKENİ ile son koşusuyla kıpırdayan DERİNDENİZ’e bir çarpı atılmalı. DALOĞLU, BABAEMİR, GÜLDÜRGÜLDÜR, ARHANBEY bütçeler elverdiği ölçüde değerlendirmeye alınmalı.


İSTANBUL ALTILIM

6

4.1.6.3.5.7 / 8.9

5.6.3.4

4.6.3.2.5.1

3.2

1.3.15 / 10.13.2.6.11.4

Çatı Kupon: 60.48 TL…


2. 6’LI GANYAN (6,8,10/5/3/2/2/3):1.317 TL vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir