İsmail Çizik Koşusunda yürekler ağza geldi!

11 Kasım 2020 Çarşamba günü Diyarbakır’da at bindikten sonra geçirdiği trafik kazası sonrasında yaşamını yitiren genç apranti İsmail Çizik’in anısına bu yıl ilki koşulan Şartlı-5 mücadeleyi, Ahmet Çelik’in sahibi olduğu Rojhat Kızı isimli safkan jokeyi Halil parıldar ile kazandı.

Hışman Çizik’in de at binmek üzere Şanlıurfa’ya gittiği bu anlamlı koşuda finiş çizgisini önde geçer geçmez jokeyi ile birlikte yıkılan Rojhat Kızı, ekranlarda mücadeleyi seyreden onbinlerce yarışseverin adeta yüreğini ağzına getirdi.

Burnu neredeyse tam aynaya değdiği yerde tökezleyerek jokeyi ile birlikte finiş çizgisini geçtikten hemen sonra yıkılan safkanın jokeyi Halil Parıldar, bir süre yerde yatıktan sonra omuzundaki ağrı sebebiyle ambulansla hastaneye sevk edilirken, Komiserler Kurulu da yaptığı inceleme sonrası Rojhat Kızı’nın birinciliğini onayladı.

Safkanın ilgililerine ve Halil parıldar kardeşimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

News Reporter

4 thoughts on “İsmail Çizik Koşusunda yürekler ağza geldi!

  1. Hisman çizik .bırak be kardeşim.her yere at bin iyon.urfada da eskilere arkadaşların binsin nedir bu hırs.gittinde ne oldu. Yarisseveri..yaktın küt..%60 afg..önce problem.yok hep kazandı. Pirsus..tuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir