1.AYAK: Beklentilerin çok altında koştuğu İstanbul’daki son yarışını ölçü almadığım ve bir önceki 1400 metre mesafeli kum yarışını 1.36.14’lük derecesiyle kazanırken Vitara ve Güneşi Gördüğüm gibi ciddi isimleri geride bıraktığı gözlerden kaçmayan Aslansoylu, 800/54.8 – 400/26 R dereceli galobuyla iyi durumunu muhafaza ettiğini ispatlıyor. Kendisini bir kez daha tercihleyen binicisiyle başta şans tanıyorum. Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son koşusunu kolay ve gösterişli kazanan Bestekar’ın Bursa kumunda 2’de 2 yaptığı gözlerden kaçmıyor. İstanbul iç piste yaptığı 800/55.2 – 400/27 R galobunda pırıl pırıl bir görünüm içerisinde olan Korkmazefe, orijin olarak yatkın olduğu piste üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Bu üç safkanı kuponlarınızda ayrımsız bulundurmanızı tavsiye ederim.


2.AYAK: Pist ayırt etmeksizin mücadele verdiği son koşularında oldukça tatminkar sonuçlarla ayrılan ve son kez İstanbul iç pisteki 800/50 – 400/24.4 R galobunu el oynatmadan tamamlayan White Water, bu görüntüsünü performansına yansıtması halinde ekibinin yüzünü güldürecektir. Formunu önemli ölçüde geliştiren ve hazırlıklarında bir o kadar iyi dereceler sergileyen Power Of Angels, uygunlaşan sıkletiyle koşuya ağırlığını koyacaktır. Sürekli dışarıları dolaşan ve ön tarafa erken sarktığından dolayı son metrelere yakın istenildiği gibi artıramayarak 4.lükle yetinen Danielas Daughter, bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde söz sahibi olabilecek kalibreye sahiptir. Etkisiz son koşuları ardından güzel bir hazırlık döneminden geçen ve kumda da gayet tatminkar yarışları mevcut Stronger, dişine göre rakipler arasında en küçük bir hatayı affetmeyecektir. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Powerbank ile toparlanma çabası içerisindeki Madam Chernobyl bahis oyunları için değerlendirmeye alınabilirler.


3.AYAK: Tabela diplerinde tamamladığı son koşularıyla olumlu izlenim bırakan Büyük Ajiba, ilk kez takılacak olan KAPALI GÖZLÜK ile kendisine yakışır bir sonuçla ayrılabilir. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden olan Junior Dancer, dinçlikle starttan çıktığı gibi bitirme uğraşı verebilir. Sık koşmasına rağmen mücadele verdiği son yarışları gayet parlak Resurrection, etkili binicisi idaresinde şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Bir süre aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Headway, yeterli görünen çalışmaları ve gelişen kondisyonuyla kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Uzundaki başarısız son koşusunu göz önünde bulundurmadığım Gaudi ile gücü oranında başarılı koşabilen Harputlunun Oğlu hatalardan kendilerine pay çıkarabilirler.


4.AYAK: Startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kurduğu son 1400 metre mesafeli Kv-6 kum koşusunda, gereksiz yere aceleci davrandığından dolayı sonlarda diri gelen Selen Kızım’a çok az farkla geçilen Dilimyandı, son kez yaptığı 800/49.4 – 400/23 R güzel dereceli galobuyla iyi durumunu koruduğunu ispatlıyor. Grubun uygunluğu ve bilinen başarılı kum performansıyla kazanacağına inandığım kısrağı etkili binicisi idaresinde günün en güvenilir teki olarak öneriyorum.


5.AYAK: Yarışı gereksiz yere yüksek tempoda forse ettiği Kv-7 1400 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın dışından güçlü gelen Princess Di gibi güçlü bir rakibe az farkla boyun eğen Angeletta’nın kazanan at kadar başarılı koştuğunu söyleyebiliriz. Bu kez çok daha iyi tanıyacağı piste biraz daha sabırlı olduğu takdirde birinciliğe uzanabilecek yetenektedir. Cumartesi İstanbul iç piste yaptığı 800/48.7 – 400/23.4 R galobunda pırıl pırıl bir görünüm içerisinde olan Beyond Redemption’a en az favori kadar şans verilmesi taraftarıyım. Bir süre aradan sonra çimde yarış gören ve bu kez başarılı olduğu piste dönen The Difference, gelişen nefesiyle en küçük bir hatayı affetmeyecektir. Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Niğde Beyi ile güzel bir istirahat döneminden geçen Madam Alya geniş kuponlara eklenebilir.


6.AYAK: Son metrelere kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği son 1900 metrelik kum koşusundan tatminkar bir 4.lük çıkaran Peksoyunoğlu, daha önce geride bıraktığı rakipler arasında favori olmayı hak ediyor. Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Kutluşahım, istim üzerine getirilen Kainatım ile form durumu gayet olumlu Serdengeçer fazlaca ihmale gelmezler. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Hasan Abi ile İstanbul’dan iddialı giden Oğulcanım sürpriz arayanların ilk tercih etmesi gereken safkanlardır.


ALTILI GANYAN

1.AYAK: 4-10-9

2.AYAK: 10-11-7-8

3.AYAK: 6-7-4-2-3-1

4.AYAK: 1

5.AYAK: 5-1-3 // 2-4

6.AYAK: 13-11-16-6 // 6-7

ÇATI KUPON: 60.48 TL

25 Kasım 2019 Pazartesi 6’lısı (9/8/7/1/5/13): 388 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir