Jokey Cüneyt Arslan’ın sağlık durumu hakkında

8 Eylül 2019 Pazar günü İstanbul ‘da koşulan Malazgirt Koşusu’nda bindiği Eau De Muguet isimli safkandan düşen ve sağlık kontrollerinin yapılabilmesi için acilen hastaneye sevk edilen Jokey Cüneyt Arslan’ın dün yapılan tetkiklerinde beyin kanaması geçirdiği ve tedavisine yoğun bakım ünitesinde devam edildiği bildirilmişti.

Hastaneden bugün alınan son bilgiye göre Arslan’ın bilincinin açık ve genel durumunun stabil olduğu, hekimlerin gün içinde yapacağı değerlendirme neticesinde servise çıkışının planlanabileceği öğrenildi.

Cüneyt Arslan’a ve safkanın ilgililerine bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

News Reporter

3 thoughts on “Jokey Cüneyt Arslan’ın sağlık durumu hakkında

  1. geçmiş olsun Allah acil şifalar versin.inşallah sağlığına kavuşur.yalnız bu yarısın herkese ders olması gerekiyor.C.arslan cıktı yeltayı bozdu kaybetmesine sebep oldu evet olabilir taktiktir öyle kosmus tur tamam eyeallah da altında ki atın gücü bitmiş nefesi bitmiş ayakları durmus c. Arslan ara hala tesvik yapıp kırbac vuruyor atta dayanamadı devrildi.bu kadar göz göre göre kazaya sebebiyet verilmesi herkese örnek olmalı.arkadaş atının dereceye girme sansı kalmadıysa basarsın enseye sag salim yarısı bitirmeye bakarsın.inşallah farklı analizde konusudur bu yarış. Tekrar gecmiş olsun bir daha yasanmasın diyeceğim ama yaşanacağından adım gibi eminim yetkilerin çözümler üretmesi şart.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir