KADİR KEÇELİOĞLU son yolculuğuna uğurlandı

6 Ekim 2019 Pazar günü vefat eden TJK Asli Üyesi, at sahibi ve yetiştirici Kadir Keçelioğlu, 7 Ekim 2019 Pazartesi günü son yolculuğuna uğurlandı. Keçelioğlu için sabah saat 11.00’de İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda tören düzenlendi.

Düzenlenen törene; merhumun ailesinin yanı sıra TJK Başkanı Serdal Adalı ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Asli Üyeler, Dernek Başkanları ve Yönetim Kurulları ile Atçılık Camiasının mensupları katıldı. Törende TJK Başkanı Serdal Adalı, Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Göktürk ve merhumun kızı Zeynep Naz Keçelioğlu birer konuşma yaptı.

Adalı yaptığı konuşmada, “Kadir Keçelioğlu’nu çok geç tanıdım. Herhalde 5-6 sene olmuştur. Tanıdıktan sonra da sanki 35-40 senelik bir arkadaşlığımız var gibi gelmeye başladı. Hakikaten iyi bir arkadaştı. Çok iyi bir babaydı, çok iyi bir eşti. Mekanı cennet olsun, Allah rahmet eylesin” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Göktürk; “Maalesef bugün çok üzücü bir şekilde toplandık. Kadir Keçelioğlu özü sözü bir, söylediğini esirgemeyen, arkadaşları için malını, canını ortaya koyabilecek kadar mert biriydi. Çok iyi bir evlat, çok iyi bir baba, çok iyi bir iş adamı ve her şeyden önemlisi çok iyi bir arkadaştı. Onun o samimi dostluğunu, arkadaşlığını çok arayacağız” diye konuşurken, merhumun kızı Zeynep Naz Keçelioğlu ise, “Babamın hayatta en çok sevdiği üç şey vardı; Ailesi, Fenerbahçe ve Atları” ifadelerini kullanarak duygu yüklü bir konuşma gerçekleştirdi.

Ataköy 5. Kısım Ömer Duruk Camii’nde öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından, merhumun naaşı Yeni Büyükçekmece Mezarlığı’na defnedildi. Kadir Keçelioğlu’na Allah’tan rahmet, kederli Ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

 

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir