Kaizbert’in Milyoner Oğlu Suruç’ta Aşımlara başlıyor!

At sahibi ve yetiştirici Fatih Çiftçi’nin forması altında 8’i Kısa vade olmak üzere toplam 15 birincilik ve 1.5 Milyon liranın üzerinde kazançla yarış hayatını noktaladıktan sonra at sahibi ve yetiştirici Abdülkadir Yavuzaslan tarafından satın alınan Kaizbert’in 5 yaşındaki oğlu Fatih Ağa (ka Kaizbert – Aybeniz, İbocan), 2021 aşım sezonunda Şanlıurfa’da aygırlık hayatına başlayacak.

Suruç’ta bulunan Yüsra Harasında hara kariyerine başlayacak olan safkan, ilk yılında 10.000 TL sıfat ücreti ve Canlı Tay uygulaması ile yetiştiricilere hizmet verecek…

Müracaatlar için irtibat numarası 0546 273 40 90 (İlhan Tekinalp)

News Reporter

3 thoughts on “Kaizbert’in Milyoner Oğlu Suruç’ta Aşımlara başlıyor!

  1. Elini tutan mı var kardeş madem o kadar iyiler sen de al senin de olsun ….Diğer Arap aygırların hemen hepsi 10 binin üzerinde fiyatları.İsteyen herkes Kaizbert koşabilecek bundan böyle Gümbürgümbür,Fatih ağa,Biçer,Artos, Mert Adam 5-20 bin tl arası aşım bedelleri ile farklı şehirlerde aşım imkanı.

  2. Emael,sanibel1a,batyskaf,malibugirl, tigreslight,akeenquen,tigreslass vs devlet haralarindaki yabanci menseili araplar ile kaizbert ayni soylardan gelmektedir.Bu atlarin dedeleri rusyada ayni haralarda yetisip abd,polonya,avusturya,almanya vs yayilmistir.o yuzden camur atarken biraz bilgi sahibi olun.memur zihniyetiyle devletin butun imkanlarini kullanip duzgun yaris tayi yetistiremeyenleri elestirin biraz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir