Kazandım zannetti! Hem kendini, hem de yarışseverleri üzdü!

19 Aralık 2021 Pazar günü İzmir’de koşulan günün 5.koşusunda 6 numaralı Demented isimli safkana binen jokey Alaattin Küründük, son metrelere önde girdiği mücadelede ‘kazanacağını düşünerek’ tayının ensesine erken basınca, iç kulvardan bir anda güçlü ataklarla gelen Başdener isimli rakibine fotofiniş çizgisinin önünde geçildi ve kazanacağı yarıştan bir burun ucu ile ikinci olarak ayrıldı.

Yarışın bitmesi ile birlikte sosyal medyadan genç jokeyi eleştiri yağmuruna tutan yarışseverler haklı olarak mağduriyetlerini dile getirirken, aynı günün sabahı erken saatlerde Herkese hayırlı günler ve bol şanslar diliyorum. Ekonomik olarak zorlandığımız bu günlerde cebindeki parayı bir umutla bize oynayan ve kazanamayınca haliyle sitem eden herkese saygı duyuyorum. Oynayıp kazananların zaten keyfi yerinde 🙂 Kalbi bozulanın, işide bozulur !!!’ şeklinde sosyal medyadan paylaşım yapan biniciye, bu paylaşımının altında sitem dolu mesajlar attılar.

Kötü niyetle olmamakla birlikte, ciddiyetsiz binişi ile hem kendini, hem de yarışseverleri mağdur eden Alaattin Küründük’ün yarışların bitiminde Komiserler Kuruluna ifade vermesi bekleniyor.News Reporter

2 thoughts on “Kazandım zannetti! Hem kendini, hem de yarışseverleri üzdü!

  1. Tüm yarışları gözlemlemelisiniz ve TV,yazılı basında ele almalısınız tüm yarış severler inanın çok mutlu olur. Ayrıca bu konuda program yaparsanız inanın hem siz ,hem yarissever, hemde ülke atçılığı kazanmış olacaktır.

  2. Tribünde ne var kardesim. Senin rakiplerin ordami kosuyor sahadami? Yaris bitsin ondan sonra nereye bakarsan bak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.