Keeneland ile Sky Sport anlaştı…

Keeneland yarışlarının ve satışlarının Birleşik Krallık ve İrlanda’da izlenebilmesi için Sky Sport Racing TV kanalı ile çok yıllı bir anlaşma yapıldı. Keeneland yarış ve satış Başkan Yardımcısı Bob Elliston “Sky Sport Racing TV kanalının uluslararası yarışlara gösterdiği ilgiye saygı duyuyorum, bu eşsiz ortaklığımız ile abonelerine ve izleyenlerine yüksek kalitede bir içerik sunacaktır“ dedi.

4-26 Ekim tarihleri arasında Keeneland Hipodromunda gerçekleşecek olan Sonbahar Buluşması bu platformdan canlı olarak yayınlanacak. Yarış günlerinde Keeneland Padoğundan yapılacak canlı yayın Scott Hazelton ve Gabby Gaudet gibi uzmanlar tarafından sunulacak. Özel içerikleri ile birçok röportajlar ve yorumlar bu programda olacak. Aynı şekilde Keeneland’ın 4 yıllık satışları da özel içeriklerle ve uzmanların röportajları ile canlı olarak yayınlanacak.

Sky Sport Racing Yurtiçi ve Uluslararası  Medya Hakları Direktörü James Singer “Keeneland bu endüstrinin lideri… Keeneland’in uluslar arası yarışlarını ve açık arttırmalarını mümkün olan en iyi şekilde sunulmasını sağlayan bu anlaşmadan mutluluk duyuyorum“ dedi.

Bizim ülkemizde de gerçekleşen Uluslararası Koşuların, Dişi ve Erkek Tay Denemelerin, Grup koşuların ve özellikle Gazi Koşumuzun, yetkililerin bazı girişimlerde bulunması ile Sky Sport gibi platformlarda veya başka ülkelerde yayınlanması hayalimizin dileğiyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir