Mustafa Sav’dan takipçilerine Yılbaşı hediyesi…

1.AYAK: Günün ilk ayağı zor bir koşu ile başlıyor. Açıkçası safkanların performansına baktığımda hiç birinin birbirinden farklı olmadığına karar verdiğim için bana göre ayırım yapmak hata olur düşüncesindeyim. Hepsi yazarak rahat bir koşu izlemek ve sürpriz bir sonuçla güne başlamak istiyorum.


2.AYAK: Son yarışında yüzde yüz kazanacağı yarıştan çok kapanınca ikincilikle ayrılmak zorunda kalan ROSSO süper formu ile birinciliğin en güçlü adayı. Kötü koşması halinde, uzun mesafeyi yapamayan THE BEAUTIFUL ECE sevdiği mesafede hata affetmez. PELE AND DIDO hep iyi görünmesine rağmen bir türlü sonuca ulaşamıyor. SANTORINI, CANÇIKARAN, LIBERTALIA ve EARTH AND GRAY geniş kuponlarda olması gerekenler.


3.AYAK: Sentetik pistte çok farklı koşan DAGMAR sakarya koşusunda harika koştu çim piste rağmen bu kez her şey lehine potaya en yakın isim. MY PRIVATE üst üste harika yarışlar kazandı sertleşen rakipler yanında yine iyi koşmasını bekliyorum. HORROR, DOLYA VOROVSKAYA ve NORTH IRON sürpriz adaylarım.


4.AYAK: Sorunlu safkanların bir arada olduğu bu ayakta KAYI BEYİ uyum içindeki jokeyi ile en şanslı isim. ZEA BIDDY önde boş kalacak beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın. BLAZE TO VICTORY istikrarsız bir isim olmasına rağmen mutlaka yazılmalı. MAMBA FOREVER start sorunu halledildi dikkat derim. VECTOR ve BEYOND REDEMPTION sürpriz safkanlar.


5.AYAK: Yine bir maiden koşu ve üstelik SATIŞ koşusu olması sebebi ile koşan isimler bu zamana kadar bana hiç güven vermedi. O yüzden devamlı sahada olan ve dereceli galoplar sergileyen OGHUZ KHAGAN ilk defa koşacak olmasına rağmen bu isimleri geride bırakmasını bekliyorum bankomdur.


6.AYAK: Günün son ayağında ise; handikap yarış olmasına rağmen koşan isimler kısa vade ayarında safkanlar TORHAN TAY yeni antrönerindeki ilk startı olup güzel hazırlıkları ile favorim. O LA LA güçlü atakları ile göz dolduruyor yine iddalı olacaktır. KAHARAMANEFE, HAŞMETLİM ve AKGOBAK son ayakta olması gerekenler. Çok sürpriz isim ise, hep iyi gözüken ELİTTAY.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) HEPSİ

2A) 11  /  6-7-8-9-5-2

3A) 1-4 7-2-5

4A) 4-7-5-3-1-2

5A) 5  OGHUZ KHAGAN

6A) 3-2-1-7-6-4

Çatı Kupon: 86,40 ₺

6’LI GANYAN (2/11/7/5/5/2) : 10.323 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

3 thoughts on “Mustafa Sav’dan takipçilerine Yılbaşı hediyesi…

  1. TJK TV de izlefigimiz yarış zamanında verdiği güzel ve isabetli yorumlar için tşkler böyle yarış camiasinin net bu işi bilerek yorum yapan prof Lara ihtiyacı var tebrikler

  2. 1600 küsuratli kupon.Bu kuponu kim oynar Allah aşkına?Mustafa bey acaba kuponu bu şekilde yaptırabilir mi?En fazla 200 TL ye yakalanan kupon benim nazarımda iyidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir