5.KOŞU: Çarşamba sabahı yaptığı 600/34 – 400/22.2 R sprintinde fotoya artırarak girmesiyle istim üzerine getirildiğini gözler önüne seren King Of Tatvan, idmanları kadar koşması halinde kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Yeni ilgililerindeki ilk sınavına çıkacak olan Red Tornado, bu aralar idmanlarında çok farklılaşan Tipitip ile 1000/1.01.2 – 400/24 R dereceli son galobundaki kolaylığıyla beğenimi toplayan Oğlum Eren üst sıralardaki yerlerini alacaklardır.


6.KOŞU: Kısa ve orta mesafelerde çok daha parlak sonuçlarla ayrılabilen Ulubatur, önde kuracağı sert temposuyla bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. Sentetik piste oldukça başarılı koşuları mevcut Özpar ile başarılı son yarışı ile toparlandığını kanıtlayan Merih yarışa ortak olabilecek güçteler. Kantarmasını iyi okuyan binicisini bulan Mavra, etkisiz son koşularındaki izleri silmeye çalışacak. Bu grupla baş edebilecek güçteki Budunalp ile formunu geliştirmeye başlayan Şahin Tepesi kollanılması gereken diğer isimlerdir.


7.KOŞU: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1500 metrelik sentetik pist yarışını 1.43.03’lük derecesiyle kazanmayı bilen Kralömer, sonrasında yaptığı çalışmalarında da beğenimi topluyor. Koştukça daha iyi yerlere gelebilecek kalibreye sahip bulunan safkana başta şans veriyorum. İdmanlarından çok farklı koşabilen Uçanbey Han, başarılı olduğu pist ve mesafede gözden uzak tutulmamalı. Son koşusunda olduğu gibi önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışı şansını bir kez daha artıran Kralonur, daha önce geride bıraktığı rakipler yanında yine çok şanslı. Gününde olduğu zaman çok farklı sonuçlarla ayrılabilen Spartaküs, öndeki çekişmelerden yararlanabilir.


8.KOŞU: Bir süre aradan sonra Ankara’da katıldığı son 1400 metrelik çim koşusunda, fotoya kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek bu grup için başarılı bir 2.lik çıkaran King Arthur, devam ettirdiği güzel durumu ve sürekli binicisiyle yine çok şanslı durumdadır. Dişine göre rakipler yanında kazanacağına inandığım safkanı sizlere tek olarak öneriyorum.


9.KOŞU: Formunda önemli derecede gelişmeler bulunan Küçüktunca ile İstanbul çiminin hiçte yabancısı olmayan Sarı Handan bu günkü rakiplerinden çok daha ön plana çıkmaktalar. İkili arasında en az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.


10.KOŞU: Geçtiğimiz hafta çimde katıldığı son koşusunda istenildiği gibi artıramayarak tabela dibinde tamamlayan Tatanka’nın bir önceki sentetik pist sınavı mükemmel. Uygun kilosu ve devam ettirdiği güzel durumuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Hafif kilolarla etkili koşabilen Heycanlı, yeni yeni kendini bulmaya başlayan Viareggio ile form durumu etkileyici Beyond Redemption göz ardı edilmemeli. Bu kez hazırlıklarında sıkı tutulduğu gözlerden kaçmayan Makaracı Çocuk, kötü gidişatta dur diyebilir. Kazanarak moral depolayan Gaddara, tempolu yarışları seven Naçal ile 400/21.7 R düzlük sprintinde beğenimi toplayan Lualua fazlaca ihmale gelmezler.


2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 9-2-5-1

2.AYAK: 5-3-2 // 1-7-8

3.AYAK: 5-3-1-2

4.AYAK: 5

5.AYAK: 7-12

6.AYAK: 9-10-11-4-8-7-6-3

 2. 6’LI GANYAN (8,9/1/2/3,5/12/10): 424 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir