PRIOR’un Gazi Koşusu Jokeyi kesinleşti

2 Ağustos 2020 Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu çim pistinde koşulan 2100 metre mesafeli G1 Kısrak Koşusunu jokey Ahmet Çelik ile kazanan Bakır Ekürisine ait Prior (3y dd Victory Gallop – Loves Time, Mountain Cat), 94 Gazi Koşusuna Jokey Kazanç Sıralamasında an itibariyle 85 birincilikle 3’üncü sırada yer alan genç ve başarılı binici Müslüm Çelik ile katılacak.

Prior ve Çelik ikilisi daha önce 7 kez birlikte start alıp 2 birincilik, 3 ikincilik ve 1 kez de dördüncülük elde ederken, A3 Prof. Kenan Binak Koşusunu kazanmış, G2 SİAYSD, G2 Kraliçe II Elizabeth, A2 Şerife Bacı Koşularında ise ikinci olmuşlardı.

Prior (Müslüm Çelik)
News Reporter

7 thoughts on “PRIOR’un Gazi Koşusu Jokeyi kesinleşti

  1. At zımba gibi. Mesafe uzayınca da motoru açmış yeni tır gibi geldi kazandı. Valla hiç hata affetmez; lakin meslek konusundaki gelişimlerinin aynısını karakter konusunda da beklerim Çelik kardeşlerin. Zira sadece at yarışlarında değil, tüm Türkiye’de dürüst ve güvenilir insanlara ihtiyacımız var. Yükselişimiz ancak böyle olur.

  2. Gaziyi alacak olan bellidir yarışları kuran adamı mutlaka bulacağım bu oyunda şike var kulvar yapan altılıyı bulur yoksa zor bulurlar matematik sistem bu topla çıkar bu gün ki urfa gibi 4.5.1.4.2.4 topla 10 yapar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir