Kocaeli’nde bir safkanda Yasaklı Madde!

23 Mart 2023 Perşembe günü Kocaeli’nde start aldığı maiden koşuda birinci olan Guest Of Honour (3y de Hakkar – Stellina, Okawango) isimli safkanın yasaklı Methocarbamol ve Flunixine maddeleri ile koşturulduğu tespit edildiğinden safkanın koşulardan yasaklanmasına ve ilgilileri hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.

GUEST OF HONOUR 23.03.2023 22.03.2024 METHOCARBAMOL ve FLUNIXINE

News Reporter

4 thoughts on “Kocaeli’nde bir safkanda Yasaklı Madde!

  1. Çok açık ve basit bir soru…Bu dopinglerden ötürü mağdur olan yarisseverin hakkını kim verecek, doping yapmış antrenörler atlar vs.affedilirken yarissever ne olacak?!?saygılar…

  2. kimin umurunda yarissever ? oynama kardesim, aklini kullanicaksin.Yada sikayet etmiyeceksin.Anami open kadi duzeninde devam eder yoksa(pratik olarak bu durumun cozumu yok,ama istenirse cozum bulunur yeter ki istensin )

  3. Bu attan dolayı 100 misli 1. Beşlim, 4 misli de ikinci altılım yatmış. Gelecek hafta atın sahibine dava açacağım ve esasen tutması gereken kupon bedellerinin tahsilini talep edeceğim. Dava sonucu hakkında bir gelişme olursa yine buradan duyururum.

    Esasen uzun zamandır böyle bir doping vakası bekliyordum. Sonunda denk geldi bakalım sonuç ne olacak. Bir avukat olarak bu davayı açacağım. Umarım başarı elde edebilirim ve bu bir emsal teşkil eder.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir