Kocakaya’dan beklenen haber geldi!

Halis Karataş ve Özcan Yıldırım’ın ardından geçen yılın şampiyon jokeyi Gökhan Kocakaya’nın da 94.Gazi Koşusunda bineceği tay kesinleşti.

İstanbul’da Full Throttle, Ankara’da ise Lord Of Game ile başarılı yarışlara imza atan sezonun lider jokeyi, 30 Ağustos 2020 Pazar günü için tercihini Mehmet Akif Ersoy Koşusunda Powerman’in ardında ikincilik elde ettiği Lord Of Game’den yana kullandı.

 

News Reporter

20 thoughts on “Kocakaya’dan beklenen haber geldi!

  1. Melissacim seni sevmeyen ölsün.?.adamın tüm binisi vasat fakat mübarek günde doğmuş galiba şansına iyi yarışlar kazanıyor.bana göre hepsi tesadüf.tek bir nokta var ona yardımcı olan.oda kantarmayi iyi tutup kurnazlık yapması

   1. Alpercigim falana filana degil sonuca rakamlara bakicaksin,kocakaya suan en cok kazanan jokey konumunda.bu bir tesedüf degil basaridir..
    Fakat yinede Gazi özürlüsü??

  2. Son atakları güçlü bir taydı kazancağın yarıştan ikinci ayrıldı bu arada kesin bilgi LUNALOVEGOOD GAZİDE KOŞMAYACAK AT SAĞLIKLI AZ Bİ SORUNU VAR AMA RİSK EDİLMİCEK KESİN BİLGİDİR. KOCAKAYA ŞANSI VAR MİRAMİS GİBİ BULURSA BARİYER DİBİNİ ŞANSI ARTAR :))))

 1. Melisa Alper Ya sizler at yarisi seyretmiyonuz.yada kiskancliginizdan boyle yaziyonuz..Yarisi okuyabilen nadir jokeylerimizden biridir.Hele uzun kosularda super..Gazi kupasini alirken sizler utanmazsiniz demi…Bu yilin sampiyonu Gokhan Kocakaya olcak..

  1. Yahu gercek olan bisi varsa oda senin okudugunu anlamiyor olmandir..bende kocakaya suan encok kazanan jokeylerden biridir diyorum ama Gazi kosularinda cok vasat tam olarak kötü ilk bese giremez..

 2. Ayakları düz bassın şansları bol olsun. Call to Victory geçilirse (bence geçilecek) vernazza ve powerman ile birlikte en şanslı atlardan.

  1. Kingsman gazi de kosmayacak diyorsun yani kingsman 2400 de en az 3 4 boy atavak not al şimdiden gazi günü beni hatırlarsın

   1. Yazmayı unutmuşum yoksa bu sene sempati beslediğim taylardan biri. Kuponumda da yer alacak. Teşekkürler katkı için.

 3. Bu yıl Gazi koşusunda Kurtel’e karşı gizli eküri tezgahı hazırlanıyor.
  Ahmet kelleyi koltuğa almadan işi çok zor.
  içten ve dıştan iki at son200’e kadar CtoV’yi tost yapacaklar. Ahmet iç bariyeri tutarsa zaten hiç şansı yok.
  Bu tezgaha karşı Kurtel’in de eli armut toplamıyor tabii ki; eküri olmadan kendi atlarından en az iki atı Quard olarak CtoV için yarışa sokmak zorunda.
  Kısaca ; Koşu yavaş giderse CtoV’nin işi zor; düzlük meydan muharebesi izleriz. Önde sert tempo ile kaçacak at Kurtel’in ise CtoV geçilmez.
  Ben Vernazza’dan çok umutluydum. Ama 3 kez göstere göstere geçildi.
  Belki ZABUN derim. Ama belkinin belkisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir