Hakan Çakmak’tan Geniş Kuponda 4.600 TL

1.AYAK: Son üç koşusundan iki birincilik çıkarmayı başaran OLGUN KIZ kendisini iyi tanıyan jokeyi ile kazanmaya devam edebilir. Son iki koşusu oldukça başarılı GÜL YELELİ, uygun kilosu ile şanslı olmasını beklediğim AYNİRA ve ters bir yarış yapabileceğini düşündüğüm AYGÖZLÜ favorimin öncelikli rakipleridir. GUPSE, SÜSLÜ HANIM, HARİKULADE, FADİK, YAHYABEY GÜLÜ, EZELİM ve EĞİLCE bu zorlu koşuda sırasıyla değerlendirmemiz gereken isimlerdir. Ben kendi şablonumda bu ayağı kapatıyorum.


2.AYAK: İkinci olduğu son koşusunun ardından formunu daha da ilerlettiğini öğrendiğim ÖZALP ve startta fazlaca oyalanmazsa başarılı olmasını beklediğim ÖZDEMİR AĞA arasında geçmesini beklediğim bu koşuda, bu pistteki iki koşusundan da ikincilikle ayrılan ÜNDEĞER, istikrarlı performanslar sergileyen SON FIRTINA, kazanma zamanın gelmiş olabileceğini düşündüğüm MONDIELKAYA ve idman pistinde oldukça sağlıklı gözüken ŞEREFNAZ‘a da şans veriyorum.


3.AYAK: Son üç koşusundaki performanslarını yineleyebilirse yine üst sıralarda yer alacak olan HONORABLE favorim. Son koşusundaki ikinciliğinin bu gruba yetmesini beklediğim BABAYEGA ve bu tarz gruplarda söz sahibi olabilecek kapasitedeki DOKUZAĞAÇ sert rakipleridir. GAUDİ, WIND POWER ve KING’S DAY daha sonra…


4.AYAK: Verdiği aranın ardından katıldığı iki koşusunu da klasına yakışır şekilde kazanma başarısı gösteren YILDIZHAN STAR daha da iyi duruma geldi. Bugün de kazarak üst üste üçüncü birinciliğini alabilir. Bana göre tek rakip gücü ve kalitesi ortada olan BAYDÖKER olur.


5.AYAK: Bugüne kadar start aldığı koşularında kazanma başarısı gösteremese de çoğu zaman tatminkar sonuçlar elde eden KORKUSUZEFE, uygun ve dişine göre rakipler arasında kazanmaya yakın gördüğüm isimdir. Günün bankosu olarak öneriyorum.


6.AYAK: Çim pist yarışlarının ardından katıldığı iki Bursa kum pist yarışında sırasıyla üçüncülük ve ikincilik elde edip yaklaşık iki ay kadar ara veren ASUDE SULTAN, bu yarışı için yapmış olduğu hazırlıklarında dinçlikle iyi bir performans sergileyebileceğini gözler önüne serdi. Safkanı günün alternatif teki ya da ikinci tek olarak yazabiliriz. Nefes yapıp eksik koşarsa devreye iki cazip isim ÇAKIRIN KIZI ve KAFKAS GÜZELİ‘nin girmesini bekliyorum. Herkese bol şanslar dilerim.


ALTILIM
1A) 4-5-11-3-8-10-9-6-1-2-7
2A) 3-4-9-6-10-11
3A) 4-6-5-11-10-7
4A) 3-1
5A) 5
6A) 2
// 3-7
Çatı Kupon: 55,44 ₺

20 Ocak 2020 Bursa 6’LI GANYAN (11/6/7/3/5/7): 4.637 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir