Koşmayan Atlar olabilir!

19 Mayıs 2023 Cuma günü İstanbul’da koşulacak 4.koşuda 9 numaralı Burgazlı ve 8.koşuda 5 numara ile start alması beklenen Grand Forever isimli safkanların start almayabileceği öğrenildi.

Bu tip aldığımız istihbaratların sizleri yanıltmasını engellemek adına ‘Çıkan Atları’ ve Diğer değişiklikleri TJK’nın resmi internet sitesinden öğrenmeden ve bizim çıkabileceğini Gayrı Resmi olarak söylediğimiz atların son durumlarını kontrol etmeden lütfen kuponlarınızı yatırmayınız…

News Reporter

1 thought on “Koşmayan Atlar olabilir!

  1. Müthiş bir tay son yarışındaki hücumu açık yarış atı gibi hissettirdi bana. Umarım yanılmam. Sezon da çimde çok konuşuruz.
    Atahan ağabey buraya açık şekikde yazmak istedim!
    Bir at sahibi, yetiştirici ve yarışsever bir aile üyesi olarak yazıyorum. Çocukluktaki bu işe olan tutkum ailemdeki atçılık işi değil Gültekin Babanın yarış anlatımıydı. Beni bu sahaya onun sesi onun anlatımındaki vurgulamalar heyecan çekti. Tjk spikerlerin gelişebilmesi acaba anlatırsa olurmu vs gibi şans verilmesi gereken bir yer hiç değil. Kimsenin şahsına eleştirim yok ama bir iş olmuyorsa ısrar etmenin anlamı yok!
    Resmen Antalya yarışlarını bu sebepten izlemiyorum at isimleri numara hatası vs değil bunlar olabilir. Net olarak bu arkadaş olmamış bir arkadaşım ile yarışı izlerken (atçılığı sevdirmeye çalıştığım birisi) cinayet haberi anlatır gibi bu nasıl bir tonlama heyecansız isteksiz!
    Bu işe bir el atılmalı. Sevgiler saygılar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir