LIGHT OF DARKNESS Fransa’da…

3 Ağustos 2021 Salı günü Deauville pistinde koşulacak 80.000 € toplam ikramiyeli G3 Prix De Psyche’de start alacak olan G1 Dişi Tay Deneme ve G2 Nene Hatun Koşuları galibi 3 yaşlı klas dişi tay Light Of Darkness (3y dd Red Rocks – Charming Legacy, Danehill), 28 Temmuz 2021 Çarşamba günü Fransa’ya ulaştı.

Safkanın sahibi Cem Sevim Salı günü Amerika’dan hareket edip Çarşamba sabahı Paris’e gelirken, Light Of Darkness da eğitmeni Arda Taşçıoğlu nezaretinde aynı günün akşamı Deauville’e geldi ve ahırına yerleşti.

Başarılı genç atçı Cem Sevim Yarış Dergisine yaptığı açıklamada; “Deauville’de ahırımıza yerleştik. Bizi çok iyi karşıladılar. Çok kibar davrandılar. Her şey olması gerektiği gibi… Tayımız ve tüm ekibimiz olarak gayet iyiyiz. 31 Temmuz 2021 Cumartesi günü tapılacak olan final deklareyi bekliyoruz.

Cumartesi günü jokeyimiz Özcan Yıldırım da gelecek. İnşallah Salı günü Light Of Darkness gerekeni yapacak ve gücünü rakiplerine gösterecek” dedi…

Başarılı dişi tayın 3 Ağustos 2021 Salı günü Deauville pistinde koşacağı G3 Prix De Psyche’e 19 dişi tayın kaydı gerçekleşmişti. Koşunun son deklaresi ise Cumartesi günü yapılacak…

Ayağız düz bassın Light Of DarknessNews Reporter

7 thoughts on “LIGHT OF DARKNESS Fransa’da…

  1. Kısrağımıza ve tüm ekibine başarılar diliyorum, Haydi gururlandırın bizi, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir