Nurettin Güven’den 50 TL’ye 520 TL…

1.AYAK: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm safkanların ayakları düz bassın. Lozan gibi gayet kabiliyetli bir safkanın anne kardeşi olan Powerman, tamamladığı hazırlıklarında da beğeni topluyor. Ekübinin büyük beklentiler içerisindeki safkanı ekürisi Baypagy ile birlikte değerlendirilmesi taraftarıyım. 1000/1.03.4 – 400/25.8 Ç galobunda olumlu izlenimler veren Dorian, yeterli kondisyonuyla Soul Of The Time ile yeterli pişkinliğiyle Keep On Dreaming ihmale gelmezler. 1000/1.02.7 – 400/23.7 Ç süper dereceli son işiyle dikkatleri üzerine çeken King Jimy Key, kendisini özenle hazırlayan binicisiyle kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Güçlü kan hatıyla Mosquito ise sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.


2.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin iştirak ettiği son koşularında sürekli adından bahsettirmeyi başaran Freesh Yourself’e kendisini ısrarla tercih eden etkili binicisiyle ilk şansı vermekteyim. Formunu sürekli geliştiren Lady Biscuit, önemli kilo avantajını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Hızla istenilen seviyeye getirilen Over All ile yükselişini sürdüren Giallo Ragazza hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır.


3.AYAK: 1600 ve 1200 metrelik son iki kum koşusunu da gayet güzel derecelerle gösterişli kazanan My Royal Sun, mükemmel durumunu aynı titizlikle devam ettiriyor. Sürekli binicisi ve daha önce geride bıraktığı rakipleri yanında bir kez daha kazanması normal sonuç olacaktır.


4.AYAK: Geçtiğimiz hafta katıldığı 1400 metre mesafeli kum sınavını kolay ve gösterişli kazanan Alptuğhan ile inatçı karakteriyle bilinen formda Romeo arasındaki mücadeleye, bir türlü gerçek gücünü performansına yansıtamadığını düşündüğüm Oğuzboylu da iştirak edecektir. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Rusdamat ve güzel bir form sıçraması gösteren Ninoşun Oğlu kollanılması gereken diğer şanslı isimlerdir.


5.AYAK: Ağırlaşan kilosuna rağmen mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans sergileyen Şifne Efesi ile koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Şerifağa ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Güzel bir istirahat dönemi ardından hız verdiği güzel hazırlıkları ve son 1000/1.10.2 – 400/26.6 Ç dereceli galobuyla yeşil ışık yakan Bay Uçan’ın bu grupla baş edebilecek güçte olduğu kesinlikle unutulmamalı. Olumlu tedavisi ardından ciddiyet kazandırdığı çalışmalarında göz dolduran Göktekinoğlu, dinçlikle koşunun tatlı sürprizini gerçekleştirebilir.


6.AYAK: Kısa ve orta mesafeleri iddialı koşabilen Ağaçelik’in anne kardeşi olan Oğlum Göktuğ, 1000/1.02.7 – 400/23.7 Ç süper dereceli galobundaki havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Sürekli üzerine koymaya başladığı söylenen Warm Hearted ile grubun diğer hazır isimlerinden By The Time favorinin eksiklerinden yararlanacaklardır.


ALTILI GANYAN

1.AYAK: 6-2-11-8-4-5

2.AYAK: 3-6-1-2

3.AYAK: 2

4.AYAK: 3-1-5-2-4

5.AYAK: 1-4 / 3-2

6.AYAK: 4-5-2

Çatı Kupon: 50.4 TL

5/6/2/1/1/5 şeklinde biten 20 Şubat Perşembe 6’lısı 520 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir