Mustafa Sav’dan Çatı Kuponda İstanbul Altılısı; 1.366 TL

1.AYAK: Günün ilk ayağında son yarışı ile toparlandığını belli eden MAVİ DENİZ artan kondisyonu ile bu kez çok daha iyi koşmasını beklediğim bir isim… Üst üste kazanarak kariyerinin en başarılı sezonunu yaşayan ŞANVERDİ değişen jokeyi ile sıkı rakip olacaktır. TAÇSIZ KRAL seri yapısı ile beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın. TUNCER bilinen klası ile ağır kilosuna rağmen düşünülmeli. SUBİKE eski formunda değil ama zaman zaman süratli giden koşularda etkili olmasını biliyor, dikkat.


2.AYAK: Son üç yarışı bana göre etkisiz olmasına rağmen ALTINTEPE klas jokeyinin tercihi ile iyi koşmasını beklediğim ilk isim. AZİMLİ çok formda bir isim olup hata affetmez. BAHADIR koşu içinde zor bir safkan şayet jokeyi ile uyum sağlarsa ihmale gelmez. KAYALARIN EFENDİSİ ve MUCİZE HAN bu koşunun sigorta isimleri olacaklardır.


3.AYAK: Kısrak koşusu galibi ve Gazi Koşusu dördüncüsü klas safkan MOONLIGHT FAIRY’nin, süper ahır bakımı ve uyum içindeki jokeyi ile yaşça büyük safkanlar yanında ilk defa koşacak olmasına rağmen önemli kilo avantajı ile kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyorum.


4.AYAK: Geçen yılki formundan uzak görünmesine rağmen son yarışında azda olsa kıpırdayan SPECIAL ONE etkili jokeyi ile seri yapısını kullanarak tek nefeste bitirmeye çalışacaktır. VECTOR’un sonlarda çok etkili gelmesini bekliyorum. YILDIZ TOZU her geçen gün aşama içinde bir safkan… KOPDAĞ ve JUDGMENT sürpriz adaylarım.


5.AYAK: Denk ve etkili isimlerin bir arada olduğu bu koşuda YÜCEKAN artan formu ile ilk şans verdiğim isim. SÜLOTERCAN inatçı yarış karakteri ile hata affetmez. MAGNIFIQUE süper forma sahip olup ağır kilosuna rağmen mutlaka yazılmalı. BABA TAHSİN, KILIÇBAĞI ve SABIRÇİÇEĞİ kuponlarda bulunması gereken diğer safkanlardır.


6.AYAK: Günün son ayağı çok zor ve karışık bir yarış gibi görünmesine rağmen ben az atla geçmek istiyorum. DİLAN KIZ, ARAPÇELİK ve MİNNAK arasındaki zevkli mücadele bana göre koşunun birincisini belirleyecektir. Bol Şanslar…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 8-6-1-2-5

2A) 2-4-9-6-1

3A) 10 MOONLIGHT FAIRY

4A) 7-2-4-5-1

5A) 2-3-1 / 6-5-4

6A) 9-6-2

Çatı Kupon: 225,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (2/2/10/5/3/9): 1.366,69 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

5 thoughts on “Mustafa Sav’dan Çatı Kuponda İstanbul Altılısı; 1.366 TL

  1. Merhaba, Mustafa Sav Bey’in yorumları gerçekten süper sayesinde altılı buluyorum emekliliğime hükümetten çok daha fazla katkıda bulunduğu için kendisine teşekkür ederim.

  2. Ayhan Kurşun Kurtelin butun atlarını getiriyor,
    Arif beyın kararının nasıl dogru oldugu ortaya çıkıyor
    14 yarış 3 bırıncılık,yanlış saymadıysam
    Bu kadarını Tokaçogluda kazanıyor ama baş jokey degıl

  3. Elazığ 7ci.kosuda foul start var ama komiserler kurulu görmedi yada görmek istemedi atahan bey Mustafa bey komiserler kurulu foul startı nasıl görmez bunları görmek için orda duruyorlar 5 ci Bask tam açılmıyor nasıl izliyolar yarisi komiserler kurulu

  4. Tebrikler Mustafa bey lütfen sayın editördende ricam bugün Elazığ 7 koşu 5 .ci Stard.kosu başladıktan sonra açılıyor.folstar olması lazım ne Jokey farkında ne at sahibi hakemlar zaten.orali değil bir izleyin lütfen atahan beyde izlerse aydinlaniriz.belki ben yanlış gördüm ama 20 yıllık yarissever olarak eminim Elazığ 7 koşu 5 kulvar.gec açılıyor selamlar kolay gelsin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir