Ocak ayında 122 yurtdışı yarış var!

Türkiye Jokey Kulübü Ocak ayı yurtdışı yarış takvimini açıkladı. Buna göre yılın ilk ayında; Amerika (37), İngiltere (15), İrlanda (2), Güney Afrika (27), Fransa (7), Avustralya (10), Malezya (1), Birleşik Arap Emirlikleri (8), Şili (3), Singapur (3), Hong Kong (8) ve İtalya (1) olmak üzere 122 yarış programı üzerine müşterek bahis kabulü yapılması planlanıyor.

Bu arada yarışseverlerin dördüncü yurtdışı yarış programı için mevcut kuponlarda “Elazığ” Hipodromu’nu işaretlemeleri gerekiyor.

1 Ocak 2023 tarihinden itibaren (dahil) yurt dışı yarışlarında 6’lı Ganyan ve 5’li Ganyan’ın birim fiyatı 12 Kuruş, 3’lü Ganyan birim fiyatı 45 Kuruş, 4’lü Ganyan ve 7’li Plase de birim fiyatı 25 kuruş olarak uygulanacak… Yurt dışı yarışlarda, yurt içi yarışlarda olduğu gibi devir uygulaması bulunmakta…

2023 OCAK AYI YURTDIŞI YARIŞ TAKVİMİNews Reporter

3 thoughts on “Ocak ayında 122 yurtdışı yarış var!

 1. Bu kadar yurtdışı yarış koymanın amaçı nedir?
  Günde 1 tane ekonomik şartlardan koyuyorsun anlarımda 3 tane hatta 4 tane saçmalık. Yani ekonomik açıdan daha iyi ise bazı günler yurtiçi yarış yapmayalım günde 6 yurtdışı yarış yapalım o zaman.
  TJK nın amaçı yurtiçi yarış geliştirmek değilmi?
  Tüm pistlerde çekim yapan kamaralar çok vasat, Adana yarışları izlerken nostalji yarışı izliyor gibiyiz, İstanbul’da bu sene anca değişebildi, padoklar çok vasat, ahırlar çok yetersiz,
  TJK yurtdışı yarışları kaynak yaratmak için yaptığını belirtiyor fakat yıllardır altyapıya hiç bir kaynak aktarılmadı. Çok iyi atlarımız olsa ne olur altyapınız pistiniz vasat olduktan sonra, o atlarda kaybolur.

 2. Yurtdışı yarışlarına her zaman katılmaya devam eden bir yarıssever olarak sevindiğim beğendiğim bir ocak ayı programı soz konusu.. Şansımız bol olsun temennisiyle.. Teşekkürler..

 3. Yabanci yarislar guzelde afrika nedir abi ya kanada cok daha iyi idi eskiden vardi artik niye koymazlar ki.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir