1.AYAK: İstanbul’daki son Kv-6 sentetik pist koşusundan zaferle ayrılmayı bilen Çıksalın, devam ettirdiği mükemmel durumuyla yine çok şanslı. Bu tip mesafeleri iyi koşan Pissca ile önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirebilecek yetenekteki Dont Hesitate favoriye sert rakipler. Badegül, Jamala ve Elfidam geniş kuponlar için düşünülmeli.


2.AYAK: Geçtiğimiz hafta son metrelere kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği İstanbul’daki sentetik pist yarışından tatminkar bir 3.lük çıkaran Oddjob, tırnağının ucuna getirildiğini gözler önüne sermiş oldu. Lehine pist ve mesafede kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. Bahis oynayacaklar ise; aradan kazanarak dönen Sarı Efe ile form durumu gayet iyi Big Man ikilisini değerlendirmeli.


3.AYAK: Tecrübeli rakipler arasındaki ilk koşusundan başarılı bir 3.lük çıkaran Awesome Filly, gelişen kondisyonuyla bu kez çok daha iddialı bir sonuçla ayrılacaktır. Güçlü bir kan hattına sahip Steel Brothers ile istim üzerine getirilen Yıldızlı Aslan favoriye sert rakip olacaklardır.


4.AYAK: Yarış içerisinde idaresi zor olması sebebiyle gerçek gücünü performansına yansıtamadığını düşündüğüm Yutangirdap, ilk kez çıkacağı Kocaeli pistinde istenilen performansı ortaya koyabilir. İstanbul’daki ilk sentetik pist koşusundan zaferle ayrılan Çiftetelli, iyi durumunu devam ettiren Emirali ve yükselişini sürdüren Adaletlikasırga favoriye rakip olmaya çalışacaklardır.


5.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen iyi durumdaki Başkaynak, kantarmasını tanıyan aprantisiyle kaldığı yerden devam etmeye çalışacaktır. İstanbul’da tamamladığı hazırlıkları oldukça iyi Demirden, sevdiği Kocaeli pistinde koşuya ağırlığını koyacaktır. Dengi rakipler yanında mücadele veren Yurttay ile eli kulağına getirilen İlgilge daha sonraki ihtimallerdir.


6.AYAK: Kocaeli kumunda katıldığı 6 startında da adından bahsettirmeyi başaran Keleşhan, eksiksiz hazırlıklarında yine çok şanslı durumda. Cumartesi sabahı İstanbul’da Göz Ağrısı ile birlikte yaptığı 1000/1.10 – 400/27 R galobunda oldukça beğenimi toplayan Ulukaan, idmanları kadar koşarsa söz sahibi olacaktır. Uzun aradan sonra katıldığı ilk yarışını kazanan Son Oğul, başarılı binicisi idaresinde Bu, mesafede etkili koşuları mevcut Hanım Sultan ve toparlanma yolundaki Lolan Güzeli fazlaca ihmale gelmezler.


ALTILI GANYAN

1.AYAK: 2-5-3 / 1-4-6

2.AYAK: 6

3.AYAK: 6-4-5

4.AYAK: 4-1-2-5

5.AYAK: 1-2-3-9

6.AYAK: 4-2-11-8-3-5


6’LI GANYAN (6/6,7/4/4/3,5/5): 4.402 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir