Operasyon geçiren başarılı jokey 13’ünde at binecek!

Son kez 93.Gazi Koşusunun da koşulduğu 30 Haziran 2019 Pazar günü G1 Anafartalar Koşusunda Apophis isimli taya binen ve o günden bu yana yaklaşık 8 gündür at binmeyen jokey Gökhan Gökçe’nin küçük bir operasyon geçirdiği öğrenildi.

Gazi Koşusunda start çıkışı elinden sorun yaşayan ve yapılan kontrollerinde incinme tespit edilen başarılı jokeyin, doktorunun tavsiyesi ile ileriye dönük sorun yaşamamak adına küçük çaplı bir operasyon geçirdiği ve şu an için iyileşme döneminde olan Gökçe’nin 13 Temmuz 2019 Cumartesi günün itibaren at binmeye başlayacağı öğrenildi. Yarış Dergisi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Gökhan Gökçe
News Reporter

6 thoughts on “Operasyon geçiren başarılı jokey 13’ünde at binecek!

  1. Sizi sürekli takip eden bir yarissever olarak göstermiş olduğunuz duyarlılık için çok teşekkür ederim. İyi ki varsın YARİSDERGİSİ.COM

  2. Gökhan Gökçe ye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Onu çok seviyoruz inşallah en kısa sürede at binmeye başlar.

  3. Cumartesi Şirinyer hipodromuna gitcem. Gökhan Gökçe ile tanışıp fotoğraf çekme imkanımız olur mu acaba? Gerçekten at biniş stilini çok beğeniyorum. İns tanışma fırsatı olur.

  4. Geçmiş olsun. .hele bugünkü Kocaeli yarışında 5 nci konuda 6 numaralı at binen Jokeyi Mustafa Çiçek i 7 atlık koşuda yarışın başından sonuna kadar yer dahi tutamayarak son derece iştahlı kazanacak atı nasıl getiremediğini gördükten sonra..Gökhan Gökçe gibileri çok ararız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir