Özlem bitiyor! Şampiyon bugün at sırtına çıkıyor…

26 Ağustos 2020 Çarşamba günü İstanbul’da bindiği Arts Man isimli safkanın starta giriş yaparken huysuzluk yaparak ayağını start kapağına vurmasına sebep olduğu için can havliyle boynuna yumruğuyla vuran ve sonrasında hatasını kabul ederek bir özür mesajı yayınlayıp ardından At Yarışları Yönetmeliğinin 123. maddesinin 7.fıkrası uyarınca 562 TL para cezası verilerek ayrıca 60 (altmış) gün süreyle tribün ve eklentileri dışında yarışlarla ilgili yer ve tesislere girmekten ve sanat icra etmekten geçici olarak yasaklanan jokey Halis Karataş, bugün yeniden at sırtına çıkıyor.

31 Ağustos 2020 tarihinden itibaren at binemeyen ve cezası 29 Ekim 2020 tarihinde sona eren ünlü jokey bugün Veliefendi Hipodromunda 1, 2 ve 4’üncü koşularda at binecek…

News Reporter

10 thoughts on “Özlem bitiyor! Şampiyon bugün at sırtına çıkıyor…

  1. Hangi şampiyon!yarışseverin nefret ettiği,sadece yalakalarının sevdiği, yetenek yoksunu şampiyon mu?

    1. Sizin gibi BAHİSSEVERLERİN sevmediği,ama biz yarışseverlerin çok sevdiği,gelmiş geçmiş en büyük jokey !!

  2. Ben reşit feyzullah.Afganım.Bir aşiretin lideriyim.jokeyden iyi anlarım.Bu jokeyin üzerine çok gitmeyin dedim ama dinlemediler.Ankara koşusunda nasıl bir koşu oldu gördüler. Bu jokeyi aradilar.Ben şimdi söylüyorum.Açik yarışları tekrar bu jokey kazanacaktır.

  3. favorı ata bınıp kazanan baska jokeyın elınde hazırlanıp guzel bır kac yarıs kosmus tay yada atı ılk fırsatta kendı lehıne cevırmeye bakandan baska bırı degıl özlendıgı fılan yok olmasada olur hatta daha ıyı olur arkadan bır dunya genc nesıl geldı

    1. Saha daki şimdiki genç jokeylere bakıyorum, çoğunluğu Urfa spor, Halis Karataş büyük sporcu, sağlam kafa sağlam vücutta olur, hışman dan Ahmet ten müslüm den medet uman bir yarışsever Allaha emanet, bunlarda dalga dümen bitmez, menfaat için herşeyi yaparlar. Halis Karataş hoşgeldin, seviliyorsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir