POWERMAN’ın Gazi Koşusu jokeyi belli oldu…

43 güne sığdırdığı 4 yarışın son üçünden galibiyetle ayrılırken, özellikle G2 Mehmet Akif Ersoy Koşusundaki performansı ile 94.Gazi Koşusunun bir anda en iddialı taylarından biri haline gelen Temel Ekürisine ait Powerman (Powerscourt – Kızım Melike, Kaneko) isimli tayın, 30 Ağustos 2020 Pazar günü koşulacak olan Derbi’deki jokeyi belli oldu.

Eküriye ait olan sosyal medya hesabından “Ulu Önder ATATÜRK için bu yıl 94.sü düzenlenecek ‘YILIN EN BÜYÜK’ Koşusu olan GAZİ Koşusu’nda ‘Powerman’ ve ‘Özcan Yıldırım’ birlikteler… Allah utandırmasın.” şeklinde bir açıklama yapılırken, başarılı jokeyin menajeri Mustafa Sav’da sosyal medya hesabından 94. GAZİ KOŞUSU’Na POWERMAN DR ÖZ İLE KATILCAK” şeklinde bir paylaşımda bulunuldu.

News Reporter

9 thoughts on “POWERMAN’ın Gazi Koşusu jokeyi belli oldu…

  1. Halis bu yıl şansını yine kaçırmış. At sahipleri de ata yazık etmişler. Kocakaya veya Halis’e vermelilerdi. Sercan Tırpan bile bu atı Özcan’dan iyi sürerdi. Sprinter bir jokeye vermelilerdi.

  2. 2 aylık yarış hayatı olan bir atın gazide koşmasına kimse bişe demiyo da jokeyine saldırıyosunuz komiksiniz.özcan bu ülkenin yetiştirdiği en iyi jokeylerden birisidir.. En iyi şekilde atı dereceye sokacaktır..atın o günkü performansına göre bakarsınız 1.olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir