Mustafa Sav’dan takipçilerine İzmir Altılısı; 1.970 TL…

1.AYAK: Günün ilk ayağı bugün İzmir yarış programının bana göre en zor ve karışık koşusu. Mümkün olduğu kadar çok at yazılmasından yanayım. Sırası ile tuttuğum isimler; LUPO, CANAGEL, YİĞİTŞEF, DELİ YILDIRIM, AKSU NEHİR, ASLAN TEPESİ ve BABA TAHSİN önereceğim safkanlar olmasına rağmen siz yine de tuttuğunuz isimleri kuponlarınızda bulundurun bu ayağa dikkat derim.


2.AYAK: Geçen yarışında kötü performans sergileyen GOOD FOR YOU iyi idman durumu ile bu kez farklı koşmasını bekliyorum kazanmaya en yakın isim olup net favori. MONT VENTOUX bir süre geriye alındı son günlerde idman pistine çok iyi görünen klas safkan sıkı rakip olacaktır favori isme. FAITHFUL SPIRIT zaman zaman iyi koşuyor hata affetmez. KAPOĞLUBEY artan kondisyonu ile bu sefer farklı koşacaktır. KAFKAS GÜCÜ ve CANPOLAT AĞA koşunun bomba adayı.


3.AYAK: Kısa mesafeli çim yarışlarının başarılı ismi DUTY BEAUTY etkili jokeyi ile en şanslı isim. FALLOW THE LEADER bu hafta iyi koşmasını bekliyorum. EYVAH UZUN MEHMET önemli kilo avantajı ile farklı koşmasını bekliyorum. TANGÜL HANIM seri yapısı ile beyaz bayrak ayna yapmaya çok yakın. COOL IMAGE ağır kilosuna rağmen bir sürpriz yapabilir.


4.AYAK: Nihayet son yarışını kazanarak moral bulan KINGBROTHERS devam eden formu ile yine birinciliğin en güçlü adayıdır. MACELLAİO RİFATTO istikrarlı yarışları ile beğenimi kazanıyor sıkı rakip olmasını bekliyorum. HEY JUDE son iki yarışını ölçü almıyorum mutlaka yazılmalıdır. Gurubun tecrübeli ismi olan MINGUINHO ağır kilosuna rağmen en ufak hatayı affetmez.


5.AYAK: Son iki yarışı bu grup için tatminkar olan PRENSES ÖZGÜL süper ahır bakımı ve çok iyi pist görünümü ile sevdiği pist ve mesafede kazanmasını bekliyorum ve banko olarak önermek istiyorum.


6.AYAK: Günün son ayağında ise; bölünen maidenin son sırasında Adana’da koştuğu yarışlar sonrası bir süre start almayan GOLDEN FAIRY izmir pistinde ilk defa koşacak olmasına rağmen iyi yarış hazırlıkları ile iyi koşmasını bekliyorum ve net favorim. Tek ciddi rakip olarak son yarışını ölçü almadığım SERT TUFAN arasındaki zevkli mücadele bana göre sonucu belirler. BOL ŞANSLAR…


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİ: 

1A) 5-3-12-4-6-1-2 

2A) 4-8-2-5-9-1

3A) 6-7-8-9-1

4A) 2-4-3-1

5A) 5 PRENSES ÖZGÜL

6A) 8-9

Tutar: 336,00 ₺

2. 6’LI GANYAN (2/4/8/2/5/9) : 1.970,80 ₺ vermiştir. 


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

1 thought on “Mustafa Sav’dan takipçilerine İzmir Altılısı; 1.970 TL…

  1. her gün 300 liralık kupon yapıp ayda 1 kere 2 3 bin lira bulmayı başaran adam gibi adamlar be

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir