Nurettin Güven’den 60 TL’ye İstanbul 6’lısı…

1.AYAK: Bu tip mesafelerde iştirak ettiği son koşularında gayet tatminkar sonuçlarla ayrılan Özpar, muhtemelen yüksek tempoda gidecek olan yarışta sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde özlediği birinciliğe kavuşacaktır. İdmanlarından çok farklı koşabilen ve sürekli tabela içerisinde dolaşan formda Karagül Beyi, bomboş kilosu ve ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını en iyi şekilde lehine çevirebilir. 800/54.5 – 400/27.4 R galobunda sürekli üzerine koymaya başladığının izlenimlerini veren Duman, giderdiği açıkları ve gelişen kondisyonuyla üst sıralardaki yerini zorlayabilir.


2.AYAK: Sentetik piste şimdiye kadar katıldığı üç sınavında da adından bahsettirmeyi başaran Güzel Tutku, koruduğu iyi durumu ve kantarmasını tanıyan binicisiyle yine çok şanslı durumda. Bursa ve Kocaeli’nde çok daha formda rakipler arasında mücadele verdiği son koşuları gayet parlak Roja ile Bursa’da tamamladığı çalışmalarında iyi dereceler ortaya koyarak dikkat uyandıran Altın Zele ihmale gelmezler. 1200/1.24.4 – 1000/1.09.3 – 400/28.3 R galobunu kendinden emin aksiyonlarla tamamlayan Kuzey Yıldızı, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalıdır.


3.AYAK: Son metrelere yakın tam sprinte kalkacağı anda Dark Pearl ve Via Veneto ikilisinin arasında kalması sebebiyle aksiyonları bozulan Maya Bien’in tekrar tazelediği güçlü atakları ancak kendisine 3.lük getirdi. Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan kısrağın güzel hazırlıklarıyla bir adım öne çıktığını söyleyebilirim. Pazartesi sabahı yaptığı 600/36.6 – 400/24.4 R sprintindeki kolaylığıyla beğenimi toplayan Persian Rose ile dereceli işleriyle yeşil ışık yakan Vicky Baron favoriye sert rakiplerdir. Bu kez çok daha hazırlıklı Baby King ile sürekli aşama kaydeden Lady Schimitz hatalardan kendilerine pay çıkarabilirler.


4.AYAK: Koşunun her metresinde rakiplerine hakim olduğu son 1300 metre mesafeli sentetik pist yarışını 1.18.78’lik derecesiyle kolay ve gösterişli kazanan Free Your Heart, koştukça çok daha iyi yerlere gelebilecek bir kalibreye sahip. Kendisini bir kez daha tercihleyen binicisi idaresinde kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Aradan sonra katıldığı ilk startını az farkla kaybeden Hodor ile uzayan mesafelerde farklı koşabilecek bir görünüm içerisindeki Dark Phoenix fazlaca ihmale gelmezler. Tam bir istikrar abidesi Juddy Fast, başarılı son sınavı ardından yaptığı galobunda da mükemmel görünen Believe In Me, gücü oranında ters koşabilen Last Impact ve sürekli üzerine koymaya başlayan Smart Girl kollanılması gereken diğer şanslı isimlerdir.


5.AYAK: Hayatının ilk 1400 metrelik sentetik pist koşusunda, fotoya yakın dış kulvardan iyi bindirerek 1.26.06’lık derecesiyle başarılı bir 2.lik çıkaran Gypsy Girl, son kez ekürisi Mystery Focus ile birlikte yaptığı 1000/1.00.5 – 400/24.2 R galobunda günün en iyi işini sergileyerek bir hayli beğenimi topladı. Gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle çok daha iddialı olacağına inandığım kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.


6.AYAK: Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Kind Of Blue, güzel çalışmalarıyla kötü gidişatta dur diyebilecek yetenekte. Takı değişikliğine giden ve formu gayet parlak De Femme, kondisyon açığını gideren Imogen, bu aralar çok farklılaşan Samothraki ile ağır kilolarla koşmaya alışkın eküri destekli Juno gözden uzak tutulmamalı. Dinçlik yarışlarını seven White Noble, uygun kilosuyla koşunun tatlı sürprizini gerçekleştirebilir. İdmanlarındaki görüntüsünü bir türlü performansına yansıtamayan Penguen ve toparlanma çabası içerisindeki Flamboyant sonraki ihtimallerdir.


ALTILI GANYAN

1.AYAK: 6-9-7

2.AYAK: 2-10-4-8

3.AYAK: 8-7-9

4.AYAK: 6-1-7 / 8-9-3-5

5.AYAK: 4

6.AYAK: 10-11-6-4-1-16-7-12

Çatı Kupon: 60.48 TL…


9/2/8/7/4/11 şeklinde biten 26 Şubat 2020 Çarşamba İstanbul 6’lısı 531 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir