Recep Avşar yetiştirmesi Amerika’da kazandı!

Safkan İngiliz Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği Başkanlığını da yürüten at sahibi ve yetiştirici Recep Avşar’ın Amerika’da Elmendorf Harasında yetiştirip Keeneland Satışlarında sattığı Captain Duke (Midshipman – In a Twinkling, Include) isimli 3 yaşlı iğdiş tay, 14 Mayıs 2020 Perşembe günü Gulfstream Park Hipodromunda start aldığı Maiden Claiming mücadeleyi jokeyi Irad Jr. Ortiz ile kazandı.

Kariyerine bu sene 3 yaşlı olarak 3 Nisan’da yine Gulfstream Park Hipodromunda koştuğu ve 2’inci olduğu yarışla başlayan Captain Duke, ikinci startında 19.000 $ toplam ikramiyeli mücadeleyi kazanarak erkenden maidene veda etmeyi başardı.

News Reporter

3 thoughts on “Recep Avşar yetiştirmesi Amerika’da kazandı!

  1. Recep başkanımızı tebrik ediyorum. Atçılık adına o kadar emek verilip,ciddi yatırımlar yapılıyor.Bununda en büyük mükafatı yetiştirdiğiniz bir tayın kazanması ve karşılığını alabilmesidir.
    Umarım nice birincilikler kazanır ?

  2. Herkesin gözü aydın, At yarışları haziran ayın içerisinde başlayacak, haziran ayın içerisinde start verilecek,şuan görüşülen şehirler var başlamak için, ya kademe kademe başlayacak yarışlar yada toplu halde. Biraz daha sabır, sağlığımız önemli, inşallah bidaha böyle bir durumla karşılaşmayız.??❤️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir