Şampiyon Jokey Amerika’ya gidiyor…

Son 4 yılın şampiyon jokeyi Gökhan Kocakaya TRT Spor’a önemli açıklamalarda bulundu. Daha önce Dubai, Fransa ve Almanya gibi değişik ülkelerde at binen başarılı jokey önümüzdeki hafta Amerika’ya gideceğini açıkladı.

Gökhan Kocakaya konuyla ilgili şunları söyledi; “Önümüzdeki hafta kısmet olursa Amerika’ya gideceğim. 15 günlük bir ziyaretim olacak. Oradaki gelişmeler neticesinde önümüzdeki yıllar için farklı düşüncelerim olabilir. Ülkemizi farklı ülkelerde de temsil etmek istiyorum. Kendimi o ülkelerde de kanıtlayıp başarılarımın çıtasını yükseltmek istiyorum.“News Reporter

24 thoughts on “Şampiyon Jokey Amerika’ya gidiyor…

 1. Hadi İNŞALLAH tez vakitte olsun hatta yanında giderken AKIN SÖZEN’i de götürürsen çok makbule geçer sevgili Gökhan

 2. Öncelikle vizyonunu kutlarım. Hakikaten dünyayı farklı algılayan bir sporcu. Ancak oralarda bu stille at binebileceğini düşünmesin. Çünkü seyircinin göz zevkini mahvediyor. En büyük yanlışı da başarısının bu stilden geldiğini zannetmesi.

 3. Irad ortız ve velasquezden smith’ten hatta idman jokeylerinden umarım etkılenirsın, zıplamayı bırakırsın

 4. güzel kardeşim, yıllardır at binişini, efendiliğini, azmini çok beğeniyorum. Halis abinin yalnızca Arabistanda denediği vizyonu yıllardan veri Dubaide, Almanyada, Fransada denedin. Biraz geç kaldığını düşünmeme rağmen bu ülkenin yarışçılık seviyesi senin sınırlarının çok altında kalmaya başladı. Umarım yarış şansı senin yanında olur. Güzel haberlerini duyar, başarılı yarışlarını izleriz inşallah.. (Bir notta yorum yazan diğer arkadaşlara, göz zevki isteyen Playboy seyretsin, zıplamayan jokeyleri tercih ediyorsanız, buyrun 7 gazili Ahmet Çelik var, onu tek oynayın..

   1. kusura bakma, küfür ya da hakaret etmedim. jokeylerin bu tarz bir hedeflerinin bulunmadığından bu bayanların göz zevkine daha çok hitap ettiğini ima etmiştim.

   2. Bence bel altı vurma yok bu yorumda 🙂 Yorumu tekrardan dikkatli okumanızı tavsiye ederim.

 5. neye göre şampiyon jokeymiş.işkembeden sallamayın eğer birincilik önemliyse ferit yardımcıda 200 üstü yarış kazanmış ama bakarsan hepsi handikap yarışı.her ildeki her koşuda at binip kazanmakla şampiyon olunmuyor milletin aklıyla dalga geçmeyin.karataş ahmet çelik selim kaya bu adamlar şampiyon

 6. Umarım atın üstünde hoplayıp zıplamanın hiçbir yararı olmadığını öğrenir ve bu alışkanlığından vazgeçıp dönersin…

 7. . hepsi akrabasından .torpille apranti okuluna girmiş.. erhan yavuz gitmişti .bir zaman..once ingilizce öğren .. Kürtçe zaten konuşulmuyor.amerikada da.donusu çabuk olur.halis karataşa üzülüyorum.biraz yarış seç bu soğukta hergun yollarda adana İzmir..yaşın 55. Sağlıklı olabilirsin .ama .yazık günah . dünyaya bir kere geliyor kış dönemi hiç OLMAZSA istirahat et.paran .sulalene yeter.insanimiz.hep hergun.para geliyorsa.hirs yapıp.birakamiyor.kaza bela yaşamadan jübilesini yapar.insallah

 8. Buradaki jokeylere bulaştırdığın hoplama zıplama virüsünü oradaki jokeylere de bulaştırmazsın inşallah…

 9. Kesinlikle katılıyorum…bence ikametlerini de oraya aldirmalilar bir an once…İnşallah orada cok cok basarili olur da bir daha bizim hipodromlarda at binmeye gerek duymaz!

 10. Amerika çok iyi tercih. Çünkü ABD de bu sıralar, cok farkli jokeyler ön plandaki jokeylere göre şans bulabiliyor, yani ABD deki antrenörler işi çözmüş ve papazlardan vazgeçebiliyor. Edwin GONZALEZ ve J.ROSARİO ya bizden selam söyle💟.

 11. Yaa adam surda bir vizyon ortaya koyuyor saçma sapan yorum yapıyorsunuz. Bu adam beğensenizde begenmesenizde son yılların şampiyonu bitti.yoruma açık bir konu değil bu. Gitmeyip burda kalsa binecek atmı bulamayacak.Bence biraz saygı gösterin.

 12. Kocakaya da bazı mental eksiklikler var. Her yarış aynı stil binmiyor meselaa. Bunların üstesinden gelirse Karataş la selim kaya nın yanında yerini alır.

 13. Yarıs dergisi ekibini kutluyorum,sikayetimizi dikkate alıp ” en cok okunanlar ” adı altında sayfada bir bölüm actıkları için, iyi calışmalar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir