Şampiyondan iyi haber var…!

25 Kasım 2018 Pazar günü Adana’da bindiği Ateşbibi isimli tayla birlikte yıkılarak büyük bir kaza geçiren ve olay anındaki görüntüsü ile ailesinin ve yüzbinlerce yarışseverin yüreklerini ağzına getiren şampiyon jokey Halis Karataş’dan bu sabah iyi haberler geldi.

Halis Karataş

Ailesinin istediği üzerine EPC Hastanesinde yapılan ön tetkiklerin ardından akşam saatlerinde Adana Şehir Hastanesine sevk edilen Karataş’ın, bu sabah itibariyle vücudunda herhangi kırık olmadığı, akşam çekilen tomografisinin temiz olduğu, sadece kas sıkışmasından dolayı boynunun arkasında bulunduğu, yırtılan çenesine atılan dikişler nedeniyle yaklaşık 10 gün kadar yemek yiyemeyeceği ve bu süre içerisinde sıvı ile besleneceği öğrenildi.

Velat Demir

Öte yandan yaşanan kazanın bir diğer mağduru Velat Demir’in de olay anından sonra kendisini iyi hissettiği için ilk aşamada hastaneye gelmediği, sonrasında yüzünün sağ tarafından ve sağ gözünde şişme olması nedeniyle akşam saatlerinde hastaneye gelip gerekli tetkikleri yaptırdığı ve geceyi kontrol amaçlı hastanede geçirdiği öğrenildi.

Yarış Dergisi olarak bir kez daha her iki jokeyimize ve safkanların ilgililerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Halis Karataş’dan gelen güzel haberler başta menajeri Mustafa Sav olmak üzere herkesin yüzünü güldürdü.
News Reporter

3 thoughts on “Şampiyondan iyi haber var…!

  1. iki jokeyimizede geçmiş olsun bütün jokeylerimize kazasız belasız yaışlar olsun ..kralmız halis karataş herzaman çok seviyoruz Allah hepsini ailelerine sevenleine bağışlasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir