Şanlıurfa’da 1 Safkanda Yasaklı Madde…

18 Kasım 2019 Pazartesi günü Şanlıurfa’da start aldığı Şartlı-3 koşuda 1’inci olan Seydo Baba (3y ae Win River Win – Sivereklim, Royal Abjar) isimli safkanın yasaklı Dipyrone maddesi ile koşturulduğu tespit edildiğinden, safkanın koşulardan yasaklanmasına ve ilgilileri hakkında soruşturma açılmasına karar verildi.

SEYDO BABA 02.12.2019 02.12.2020 Attan alınan doping örneğinde DIPYRONE isimli doping maddesi tespit edildiğinden

News Reporter

6 thoughts on “Şanlıurfa’da 1 Safkanda Yasaklı Madde…

  1. Bu at geldiği gün 2 hafta oldu 47 TL ganyan la geldi uzak kazandi. 422 bin TL altılı verdi. Bir kişi de bu atı tek atmıştı kuponuna.neyine güvenerek tek attığı belli. Duyum alma olayı tam olarak bu. İngilterede inside Info diyorlar. Dünyada böyle rezil bir oyun oynatılan hipodrom yok. Var 2 tane daha özür dilerim onlarda Türkiyede Diyarbakır ve Elazığ. Mardin Muş Batman Van Siirt Adıyaman buralara da açılsa güzel olur. İnsanlar ile çok güzel alay ediyorlar. Kaçak at bitiriyor her program 10 boy 20 boy bir daha ki yarış sonuncu. Dünyanın en iyi atını getirsen 20 boy yapmaz agfde yüzde 0 at 20 boy yapıyor. Sonraki yarış sonuncu. Bunun adı yariscilik. Ülke de Türkiye.

    1. Değerli kardeşim haklısın fakat Doğu illerindeki format bu. Yarışsever için değil bahis severler için yapılan bir organizasyon ki oyun yapanlara bu anlamda saygı duyuyorum. Özellikle gece ıngiltere yarışları da aynı formatta. Ülkedeki yarış kalitesine bakarsak bence daha gerçekçi oluruz. Birde son ayak tek konusunda eksik bilgi sahibi olabilirsiniz. Bazen son ayakta H işaretlemek yerine örneğin 13 atlı yarışta 13 farklı kupon da yapılıyor.

  2. Arkadaşın bırı balıkesırlı röportajda 4.tl ye altılıyı bulmuş ben dıyor atın orjınıne bakarım öyle oynarım dıyor ıçerden tuyo aldım demıyor..bırde o yarış gününde üç kışı bıldı üçüde çevre ıllerden hep bırbırıne yakın ıller tüyoyu kargalar tanıdıklarına ulaştırmış hemen ıkı kupon zaten 4 tl lık belkıde ıkı 4 tllık aynı kışının..beyefendı orjıne bakmış 47 gny.tek yazmış at sahibi ıle ortak kırıştılar parayı mıllette halen doğuya kupon yapıyor..oynayın oynayın kazanırsınız..yalancının mumuda yatsıda çıktı böylece ortaya orjıncı tuyocu senın boğduğun çakalında yarışsever ta….anladın uyuyan resmı kurum tjk buda ortaktır belkıde kupona kım bılır araştırılmalı o 4 tl ye bılen zatıda soruşturacan kımden aldın iğnelı atın tuyosunu dıye..ama araştırmazlar ortaya çıkarsa kımse oynamaz dıye korkarlar..

    1. Bu tüyoyu veren arkadaşlar kendileri oynamayı düşünmemişler mi acaba? Bunu çok merak ediyoruz. Neden başkasına tüyo vermişlerde kendileri oynamamışlar!

  3. O kuponlar son ayakta tek değildir bence…. son ayağı bölerek kupon yapan kurnazlar ayrı ayrı kendilerine ortaklar bularak kupon satanlar da olabilir. Yoksa tek yazılmış olma ihtimali çok düşük. Hipodromlarda kupon satanlar yaparlar bu işi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir