Satılık 1 Yaşlı İngiliz Tayları…

Kır Erkek General Quarters – My Donatella (Bosporus)

Tayımız şampiyon bir kan hattına sahiptir. Anne MY DONATELLA kısa süren yarış hayatı boyunca 19 yarış koşup 1 galibiyet ve 7 plase yapıp damızlık yaşamına ayrılmıştır.

Tayımızın anneannesi MY DONATELLA’nın annesi DOCTOR`S SOUL 12 yarışlık hayatında G2 SAKARYA, KV-8 JOE CLARKE ve KV-7/Dişi koşularını kazanmıştır. G2 SİAYSD koşusu, G3 SADUN E.G.ATIĞ koşuları 2.si,  G3 I.İNÖNÜ 4.sü olmuştur.

DOCTOR`S SOUL’un bir diğer kardeşi aynı zamanda kısrağımızın teyzesi SILVER QUICK 31 koşuluk yarış hayatında 6 kez açık yarış kazanmıştır ve bunun yanı sıra kısrağımızın bir diğer teyzesi olan PRINCESS GALINA koşmadan damızlık hayatına ayrılmış ve 2.158.005 TL kazançlı aygır MİTİCO isimli safkanı vermiştir.

 

Kır Erkek General Quarters – My Donatella (Bosporus)

Doru Dişi Mendip-Fundamental (Lion Heart)

Tayımız şampiyon bir kan hattına sahiptir. Anne FUNDAMENTAL yarış hayatı olmadan haraya dinlenik bir şekilde damızlığa alınmıştır.

Tayımızın eşleşmesi MENDIP-LION HEART nickine sahip olup bu eşleşme açık yarış galibi ZILLION isimli safkanla 4/3 kardeşlik oluşturmaktadır.

Tayımızın dayıları yani FUNDAMENTAL’ın anne kardeşleri 1.094.700 TL kazançlı Gazi koşusu 4.sü aygır GOLDEN SUN ve 2 açık yarış galibi 540.930 TL kazançlı aygır ATTACANTE’dir.

Tayımızın ananesi SALA ülkemizde şu anda en üstü sırada bulunan ünlü aygır VICTORY GALLOP isimli safkanla da babadan kardeştir.

Doru Dişi Mendip-Fundamental (Lion Hear)

Kır Dişi General Quarters – Pavlonya (Torok)

Tayımız şampiyon bir kan hattına sahiptir. Anne PAVLONYA bir TOROK temsilcisi olup 9 koşuluk kısa yarış hayatı sonrası haraya alınmıştır.

Tayımızın dayısı ve teyzesi aynı zamanda PAVLONYA’nın kardeşleri 319.700 TL kazançlı LITTLE FACE, 232.450 TL kazançlı PANIGALE ve 207.050 TL kazançlı PICKLE kardeşlerden bazılarıdır.

Tayımızın anneannesi RODELINDA G3 II.İNÖNÜ galibi G2 TAY DENEME ve G3 SADUN E.G.ATIĞ koşuları 2.si aygır MALDİYA ile anne kardeşidir. RODELINDA Aynı zamanda ZALASULTAN isimli kısrakla da anneden kardeş olup bu kısrak 844.750 TL kazançlı ve hala koşmakta olan THE MATCHED, 547.545 TL kazançlı bu sene aygır olan SEFİR BEY ve yine hala koşmakta olan 380.665 TL kazançlı THE DERWISH isimli safkanları vermiştir.

Kısrağımız PAVLONYA’nın eşleşmesi kuzeni SEFİR BEY örnek alınarak yapılmış olup hem anne, hem de baba kan hattı aynı familyadan gelmektedir.

Kısrağımızın 3.annesi WAYWARD LASS yurt dışında birçok açık yarış kazanmış ve G1 KENTUCKY DERBY 2.si olup 1981 yılının en iyi 3 yaşlı dişi tayı seçilmiştir.

Kır Dişi General Quarters – Pavlonya (Torok)

Kır Dişi General Quarters – Nagm (Kayrawan)

Tayımızın anne kardeşi TATAMİ KV-7 MUSTAFA ALVER koşusu galibidir. Tayımızın annesi NAGM yurt dışında bulunan GODOLPHUN ekürisinden alınmıştır. Tayımızın dayısı ve kısrağımız NAGM’ın yurt dışında koşan kardeşi MUSTAAMED isimli safkan açık yarış ve 600.000 $ kazanma başarısı göstermiştir.

Kır Dişi General Quarters – Nagm (Kayrawan)

♦♦♦

Not: Taylarımız KIRKLARELİ/BABAESKİ ilçesinde bulunan çiftliğimizde bulunmaktadır. Nalbant ve Veteriner ihtiyaçları eksiksiz yapılmaktadır.


İrtibat: 0 545 782 85 24News Reporter