Satılık 2018’li Dişi Tay ve Dai Jin Gebesi Kaliteli Kısrak

Satılık 2018’li Dişi Tay ve Dai Jin Gebesi Kaliteli Kısrak


MAGIC CHEF (06.03.2018)


Tayımızın babası HAKEEM Kum-Çim-Sentetik olmak üzere üç pist koşulunda G1 düzeyde yarış kazanma başarısı göstermiş, ilk jenerasyon taylarından KING OF TATVAN ile de Grup düzeyde yarış kazanma başarısı göstermiştir.

Anne DAME SHANAKİLL ise Çelikoğlu ekurisinin ünlü aygırı EL CORREDOR ile babadan kardeştir. Annesi INNOVATE ise 226 bin USD kazançlı 3 Stakes galibidir. Onun da babası yani kısrağımızın kısrak babası RELAUNCH ise yine ünlü aygır HALİCARNASSUS’un da kısrak babasıdır. Tayımızın annesi hem bana hattı hem de anne hattı olarak aygır üreten bir soya sahip olmasından dolayı ileride yarış hayatı bittikten sonra anne olarak da değerli bir kısrak olacaktır.

Tayımızın anneden abisi BEYBORA ise şuan 3 yaşlı olarak Adana’da koşmakta olup henüz 5 ay gibi kısa bir süredir koşuyor olmasına rağmen 119.770 TL kazanca ulaşmış ve koşmuş olduğu 9 kum yarışta hiç tabela dışı kalmamıştır.

Aynı zamanda tayımızın eşleşmesi yurtdışında Grup düzeyde yarışlar kazanmış FANTASTIC STYLE ve TROUBLE KID örnekleri göz önüne alınarak yapılmıştır. Yine ülkemizde koşmakta olan VALENCİA ile de pedigri olarak çok yakınlık göstermektedir.

Tayımız Bursa Mustafakemalpaşa da bulunan şampiyonların yetiştiği Oğuz Yalçın harasında bulunmaktadır.


VELO BREEZE


Kısrağımız A3 William Giraud ikincisi 772 bin kazançlı SİVEREK BEYİ ve G3 Zühtü Erişen dördüncüsü 300 bin kazançlı YAĞMURUN FISILTISI nın annesidir. 03.03.2019 DAI JIN Gebesi K3 geçmiştir. Karacabey Pansiyon Harada daimi pansiyonerdir.


İletişim; 0536 936 23 53

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir