SİAYSD Yem Desteği için ilk sevkiyatı yaptı…

Safkan İngiliz Atı Yetiştiricileri ve Sahipleri Derneği tarafından geçtiğimiz hafta başlatılan “ORMAN YANGINI YEM DESTEĞİ” kampanyası kapsamında ilk parti yem sevkiyatı gerçekleştirilerek Tarım Orman Müdürlüğü yetkililerine teslimat yapıldı.

At sahibi, yetiştirici, jokey, antrenör ve tüm sektör paydaşlarının ilgi gösterdiği kampanyanın koordinasyonuna, Yüksek Komiserler Kurulu Genel Koordinatörü Murat Birol Kayim ve yemlerin dağıtımı için yerinde teslim alan Muğla Tarım İl Müdürlüğünden Vet. Hek. Enver Aydın ve Vet. Hek. İbrahim Özcan da destek oldular.

Dernekten alınan bilgiye göre Kampanyaya desteklerin sürmesi ile yem sevkiyatları da devam edecek ve yapılan her katkı bölgedeki yılkı atlarına ve hayvan yetiştiricilerine destek olacak…


Kampanyaya katkıda bulunmaya devam etmek isteyenler aşağıdaki hesap numarasına “ORMAN YANGIN DESTEĞİ” açıklaması ile katkıda bulunabilirler:

Hesap Adı:     SAFKAN INGILIZ ATI YETSTRCLR VE SHPL DE
BANKA:          VAKIFBANK
IBAN:              TR84 0001 5001 5800 7285 0538 38

Destekte bulunmak isteyenler kampanya konusunda bilgi edinmek için info@siaysd.org.tr email adresinden, veya 05325173114 numaralı telefon ile Genel Sekreterimiz İlyas Emir Karadağ ile iletişim kurabilir.News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir