Hakan Çakmak’tan geniş kuponda 2 misli Bursa 6’lısı

1.AYAK: Bursa kumundaki son koşusunda ikincilik elde ederek piste uyum sağladığını belli eden EZELİM koruduğu formuyla bu kez kazanabilir. İstikrarlı performanslar sergileyen GÜL YELELİ, son iki koşusunda etkili olan ROJA ve son üçüncülüğü ile istenen seviyeye ulaşmaya başladığını gösteren PORSUK KIZI favorimin sırasıyla rakibi olurlar. ERBARAS, HOŞTAY, YAHYABEY GÜLÜ ve SABİHAM sürpriz için değerlendirilebilirler.


2.AYAK: Start aldığı üç koşusunda da başarılı bulduğum ve her koşusunu bir öncekinden iyi koşan STARTAY için kazanma vakti gelmiş olabilir. Son dördüncülüğünün ardından daha da iyi duruma geldiğini öğrendiğim DUNCAN, verdiği iki aylık aradan dinçlikle iyi dönebilecek kapasitedeki BARTUEFE ve uzun zamandır koşmamış olsa da sınıfına inandığım FAST HEART favorimin hatasını kollayacak isimler. CYRUS, TEAM MASTER ve QUADBORN daha sonraki ihtimallerdir.


3.AYAK: Verdiği aradan kazanarak döndükten sonra start aldığı koşularında da kendisinden bekleneni ortaya koymayı başaran kabiliyetli isim KUBALI, bugün yine fotoyu önde geçebilir. Altılı ganyan kuponlarımıza ilk sıradan yazalım. İdman pistinde harikalar yaratan CİHANTAYIM ve son koşusunda tabela dışında kalsa da tekrar kazanıp kaldığı yerden devam edebileceğini düşündüğüm ORTAYLI sert rakip olabilirler.


4.AYAK: Sene başlarını süper geçirmeyi kendisine adet edinen TOROSDAĞI‘nın gününde olduğunda neler yapabildiğini bugüne kadar hep birlikte gördük. Bugün yine fotoyu önde geçmesini bekliyorum. Son üç koşusundan 2 birincilik ve 1 ikincilik çıkaran BATMANASLANI kalitesiyle rakip olmaya çalışacaktır.


5.AYAK: Kocaeli kumunda start aldığı iki koşusunda da ikincilik elde ettikten sonra yaklaşık 4 ay kadar ara veren ve bu aranın son günlerinde çalışmalarına hız verip istenen kıvama geldiğini öğrendiğim SIEMPRE‘nin dinçlik yarışı yapmasını bekliyor ve günün bankosu olarak öneriyorum.


6.AYAK: Kilo farklarının güçleri dengeye getirdiği bu koşuda fazla sayıda isme şans vermenizi tavsiye ediyorum. Sizlere tavsiye edeceğim sıralamam; HAN SOLO, FRANKENSTEIN, CLOUD WALKER, BAŞ BELA, SÜPHAN, SABUNCU HAN, PACHINKO ve THE BLACK STALLION şeklinde olacaktır. Herkese bol şanslar diliyorum.


ALTILIM
1-5-12-7
/ 6-2-3-4
8-3-1-4
/ 2-9-6
4-2-1
2-3
7 (SIEMPRE)
11-1-3-6-8-12-13-5
Çatı Kupon: 35.28 ₺

12 Şubat 2020 Çarşamba Bursa 6’LI GANYAN (3/8/1/2/7/3,6): 958 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

1 thought on “Hakan Çakmak’tan geniş kuponda 2 misli Bursa 6’lısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir