Sihirbaz bir aylık aradan sonra geri dönüyor…

El bileğinde yaşadığı küçük bir çatlak nedeniyle 1 Temmuz’dan bu yana at binmeyen şampiyon jokey Halis Karataş’ın önümüzdeki haftanın ortasından itibaren, muhtemelen de 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü at binmeye başlaması bekleniyor.

Halis KarataşNews Reporter

9 thoughts on “Sihirbaz bir aylık aradan sonra geri dönüyor…

  1. Bireysel anlamda Türkiye’deki tüm zamanların gelmiş gelmiş en başarılı,profesyonel ve güven duyulan jokeyi Halis Karataş ın tekrardan sahalara dönüşünden dolayı çok mutluyum.Camiamızda tüm at sahiplerinin ve yarış severlerin gönlünde taht kuran dostumuza başarılı bir sezon diliyorum.

    1. Kesinlikle size katılıyorum, ayrıca da Halis abinin yokluğunda jokeylerin motivasyonu yarışlara yansıdı, birçok baş jokeylik için yarış jokeylerin sürdirek diye tabir ettiğimiz atları getirrnediler. Bunun sebebi Halis abinin yarışlarda at binmemesi, tüm iyi jokeyler halis abi haftaya at binmeye başladıktan sonra daha dişli at binecekler çünkü baş jokey demek motivasyon ve rekabet demek, bunların hiçbirisi diğer genç jokeylerimizde yok maalesef, nerde eski selim kaya halis Karataş kapışmaları, selimin bu kadar başarılı olması halis abiydi, en iyi jokey Di ve herkes zirvedekine saldırır en azından şansını dener, şimdi Bi baktım meydan özcan a gökhan a Ahmet e vedat a akın a kalmış, bunların hepsi kendini diğer jokeyden üstün gördüğü için aralarında büyük bir çekişme olmuyor, kabulediliş oluşuyor ve ne de olsam yarış kazanıyorum düşüncesi hakim. Halis abi haftaya at binecek Allah tan bir mani olmazsa, ozaman ne demek istediğimi anlar bir çok yarışsever.

  2. Halis abi bu işin tadı,tuzu herşeyi…İnşallah daha uzun süre sahalarda izleriz…Çocuklarıyla birlikte kalan yaşantısında önce sağlık sonra bol başarılar diliyorum…Seviliyorsun büyük usta…

  3. Yoklugunda ” agf atlara kim binse gelir ” saçmalığının nasıl bir saçmalık oldugunu gördük… Kocakaya, Ahmet , Özcan vs ( Özcan nispeten iyiydi gerçi )… gidip diğer jokeyler gibi her yerde at binse en az 50 yarış fark atar sene sonu Sihirbaz… Kıymetini bilin…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir