Hakan Çakmak’tan takipçilerine 1.600 TL

1.AYAK: İkinci altılı ganyan oldukça sert bir mücadeleye sahne olmasını beklediğim bir koşuyla başlayacak. Start alacak olan hemen hemen tüm safkanların az ya da çok kazanma şansının olduğunu düşündüğümden riske girmeden hem ekonomik kuponumda hem de geniş kuponumda bu ayağı kapatmak istiyorum. Ön planda tuttuğum isimleri sıralamam gerekirse; JASON NOURNE, AZFAR, VERY SPECIAL, PACO JET ve MINIGUN önerebilirim.


2.AYAK: Bursa kumunda etkisiz kaldığı ilk iki koşusunun ardından Kocaeli’ne gidip ikincilik elde eden DOSTUM DOSTUM ilk kez çıkacağı İzmir kumunu yadırgamazsa yine iddialı olacaktır. İstikrarlı yarışlar yapan DEVİREN AĞA, üst üste ikincilikler elde eden SAFDERUN ve form durumu fena gözükmeyen ŞAH BEYİT favorimin ciddi rakipleri olacaklar. SEYYAHTAY ve KADİFECAN daha sonraki ihtimaller olurlar.


3.AYAK: İzmir kumunda iki kez koşup bir ikincilik, bir de üçüncülük elde eden BOZARSLAN bu kez daha iyi durumda gireceği koşuyu kazanabilir. En ciddi rakibinin ilk kez bu mesafeye çıkacak olsa da rövanşı vermek istemeyecek RÜZGARDAHAN olacaktır. Bu ikilinin altılı ganyan kuponlarına yeterli olacağını düşünüyorum.


4.AYAK: Kaba kumdaki ilk koşusunda yakın ara dördüncülük elde ederken fena gözükmeyen takip atım DOLYA VOROVSKAYA bu kez daha etkili olacağı uzun mesafede kazanmaya en yakın isimdir. Son dört koşusunda bileği bükülmeyen ROCK SOLID ilk kez çıkacağı mesafede rakibine fırsat vermeyerek seriye devam etmeye çalışacak.


5.AYAK: Ankara’daki performanslarının ardından İzmir kumunda iki kez yarışıp ikisini de kazanma başarısı gösteren DİOMEDEA, süper formuyla üçte üç olmaya yakın. Ekonomik kuponlar için tek önereceğim tayın hatasını kollayacak ilk ismin; bugün için Kulaklık takısını çıkararak yarışacak olan klas safkan NO HARD olacağına inanıyorum.


6.AYAK: Zorlu gözüken son koşuda; kalite olarak bu grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm BOMBACAN ve son koşusundaki üçüncülüğüyle yeniden kendini bulmaya başladığını gösteren SALUKİ ekonomik kuponlar için yeterli olacaklarını düşündüğüm isimler. Son haftalarda formunda gözle görülür ilerlemeler kaydeden SİLLETOKAT, son koşusunu kazanarak kendini bulan ADAMIM ve ekürisi ile birlikte iddialı olmasını beklediğim BAŞPARMAK favorilerimin ciddi rakipleri olacaklar. Eğer ki bir önceki ayağı tek yazabilirsek buraya ilaveler yapılabilir.

Herkese bol şanslar dilerim…2. ALTILI GANYAN TAHMİNİ:

1A) 8-2-9-3-5-4-6-7-1-10

2A) 4-3-11-6-5-8

3A) 2-7

4A) 5-6

5A) 2 / 5

6A) 2-9 / 10-4-6

Çatı Kupon: 72,00

2. 6’LI GANYAN (7/4/2/6/5/6,12) : 1.604,79 ₺ vermiştir. 
Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz.

News Reporter

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir