Barış Sunter’den Geniş Kuponda 5.286 TL

1.AYAK: Kilo farklarıyla şansların eşit duruma geldiği İngilizlerin mücadelesiyle başlayacak 2. Altılı Ganyanda, sıklet avantajlı isimlerden KARMA FELSEFESİ, formunu sürdüren MICE MACHO MAN ve PALAWAN, ikişer koşu görüp kondisyon açıklarını kapatan ROUGHNECK ve KING’S DAY ile iyi çıkış yapıp numara aldığında farklı koşan BARTOLOMEO mümkün mertebe ayrım yapılmadan kuponlarda bulundurulmalı.


2.AYAK: 2 yaşlı İngiliz taylarına ait maiden mücadelenin ilk bölümünde, eküriler yanındaki mücadelesini beğendiğim LATİF BABA favorim. İlk startına ağır favori olarak giren ve bekleneni vermeyen ALLÖŞŞŞ kulaklık ve dil bağı takısıyla bu kez etkili olabilecekken, ABİSİNİN GÜLÜEFSANE AŞK ve NORTHERN SKY da fena olmayan performanslarıyla mücadeleye katılırlar. Geniş kuponlara çalışmaları tatminkar SMALL BUT MIGHTYMATADOR YILDIZ ile SER PEHLİVAN eklenerek sağlama gidilebilir.


3.AYAK: Dişi İngiliz safkanlarına mahsus mücadelede Adana’da son koştuğu kısa vade ile artık kazanma sinyallerini veren ROYAL CHICK öne çıkmakta… Son kez önemli bir sürprize imza atan JABEL aynı performansı tekrarlayabilirse iddialı olabilecekken, DEEPIKA da bu gruplarda iş yapabileceğini belli etti. Son koşusunda büyük faullere maruz kalan RABENDA, tatminkar formlarıyla SİN ile SPIRIT OF THE SKY sağlam kuponlara yazılarak burası rahat izlenebilir.


4.AYAK: Arap taylarının kısa vade koşusunda, maidendan çıktıktan sonra bu mesafede bir de güle oynaya birinciliğe imza atan KÜÇÜK HAŞİM benzer rakipler yanında yine kazanmaya yakın görünüyor… İstanbul’da son kez güçlü rakipler yanında elde ettiği 3.lük dikkat çeken KINALI SULTAN bana göre tek rakiptir.


5.AYAK: Yarışları üst üste gelen, her koşu farklı bir ismin kazandığı Arapların bu gruplarında, son kez kıpırdayan PRENSES DERYA başta olmak üzere, mesafe avantajıyla ELİFE ANNEKESVACANGÜNSEFİRA ayrımsız kuponlara işaretlenmeli. ASLANSEDA ile ARAYEKYİ’ye sürprizde şans tanıyorum.


6.AYAK: Günün son ayağında maiden mücadelenin 2. kısmında; rakiplerine oranla daha tecrübeli ve performanslı tay KOCA ALP ideal pist ve mesafesinde kazanmasını beklediğim tay olup bugünkü tek önerimdir.


2.ALTILI GANYAN TAHMİNİM:

1A) 10-3-1-5-7-9

2A) 4-1-7-10-12  / 13-5-6

3A) 6-1-3-8-9-2

4A) 2-8

5A) 6-4-2-8  / 5-3

6A) 5

2.ALTILI GANYAN (3/6/9/2/5/5): 5.286 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir