Hakan Çakmak’dan Geniş Kuponda 755 TL…

1.AYAK: Arka arkaya kazanarak eski gücüne kavuştuğunu belli eden ARKANSAS SOUL‘un bir kez daha kazanması kimseyi şaşırtmayacaktır. Kısa dinlenme sürecinin yarayacağını düşündüğüm JUNIOR ZAPPA, ilgilileri tarafından eli kulağına getirilen OBRADA ve son üç koşusundaki performansları birbirinden iyi olan MISTER BOND her kuponda bulunmalarını tavsiye edeceğim isimler. EL PATRON, YILMAZHAN ve VILLAGE HOOF‘la geniş kuponlarda bu ayağı risksiz geçeriz.


2.AYAK: Günün zorlu koşusunda cazip bir kaç ismi ön plana çıkarsam da tüm safkanların az çok kazanma şanslarının olduğunu düşündüğümden HEPSİ yazmak istiyorum. Sıralamam; SABUNCU HAN, ÖMER COPPER, GAUDİ, ÖZGÜR REİS, STRONGEST WARRIOR, POWER OFF, SALAZAR, DI FORCE, BÜYÜK AJİBA, ÖZYENER ve SÜPHAN şeklinde olacaktır.


3.AYAK: Arka arkaya birincilikler elde ederek ne denli iyi bir forma sahip olduğunu kanıtlayarak bu koşusuna gelen ÇAĞIRAN öncelikle değerlendireceğim isimdir. İstanbul’daki son kon koşusunu kolay kazanan TATAVLA ve son altı yarışının dördünde fotoyu önde geçen ORTAYLI en az favorim kadar şanslı olacak isimlerdir.


4.AYAK: Bu sene start aldığı üç koşusunda da etkileyici birincilikler elde eden SARPERHAN, sürdürdüğü süper formuyla kazanmaya devam edebilir, favorim. Eğer kilosu ağır gelir de etkisiz kalırsa, son üç koşusundaki performansları birbirinden iyi PETROCELLI devreye girecektir. Yaklaşık iki aylık arasının ardından start alıp üçüncü kalan ve o koşusuyla nefesini toparlayan HAZARBEY diğer şanslı isimdir.


5.AYAK: Çim pistteki koşularının ardından start aldığı ilk kum pist yarışını kazanırken ilerisi için umut vaat eden MINDHUNTER ikinci kum pist yarışında bir kez daha kazanabilecek kapasitede gözüktü. Günün alternatif bankosu olarak değerlendirebiliriz. Geniş kuponlara rakip olarak önce, iki kum pist koşusunu da kazanma başarısı gösteren UNKNOWN LOVE, sonra bu sene start aldığı iki koşusunu da tabela içinde tamamlayan MODALIGÜÇLÜBEY‘i yazabiliriz.


6.AYAK: Start aldığı ilk iki koşusunu oldukça geri bitirip, bu sene bu pistte ve bu mesafede start aldığı ilk koşusunda beşincilik elde eden DEMETCAN, ardından Kocaeli kumunda başarılı bir ikincilik elde etti. Her geçen gün çok daha iyi daha iyi duruma gelen safkanın bugün ekürisinin de yardımıyla kazanıp maiden’a veda etmesini bekliyorum. Altılı Ganyan kuponlarımızı son ayağa kadar getirip banko hakkımızı bu ayakta kullanabiliriz. Herkese bol şanslar diliyorum.


ALTILIM
1-4-2-5-6-3-7
10-11-4-7-6-8-1-3-2-5-9
1-4-2
1-3-2
4
/ 1-5
7 (DEMETCAN)

3/3/2/1/1/7 şeklinde biten 24 Şubat 2020 Pazartesi Bursa 6’lısı 755 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir