Barış Düşmez’den Geniş Kuponda İstanbul Altılısı…

1.AYAK: Kazandığı koşunun ardından formunu koruyan ve ağır sıklet altında koşmaya alışık olan LEX TALLIONIS ilk şans vereceğim isimdir. Her yarış üzerine koyan GIANGUIR ile SAN SEBASTIAN öncelikle rakipleridir. Son koşularıyla toparlanan DIRECT WIN ve JOSEPHINE kuponlara işaretlenmeli. HAPPY TIME unutulmamalı.


2.AYAK: Bu pistte 2000 metre ve üzeri mesafede start aldığı 3 yarışında da tabeladan düşmeyen REBEL KID dişine göre rakipler yanında favorim. Mesafeyi koşanlar arasında en iyi dereceye sahip olan YİĞİDO, 4 aylık aranın ardından 2 yarış gören SPRING ATTACK, 5.5 aydır koşmuyor olsa da bu yarışa süper hazırlıklarla gelen MADMEN ciddi rakipleridir.


3.AYAK: Ankara çiminde geride bıraktığı son koşusunu bugün 6. Koşuda start alacak olan Toros Kartalı önünde bitiren BADUU, son startına oranla daha müsait rakipler yanında maiden’a veda etmeye ilk adayım. Çimde bir yarış gören, sentetik pistte son derece başarılı yarışlarıyla hatırladığımız Hard Gold’un anneden kardeşi olan ve bu koşu için gerçekleştirmiş olduğu işlerine hayran kaldığım SERASTRO kuponlara yazılmasını tavsiye ediyorum. İlk yarışından üçüncülükle ayrılan GRAND TREASURE daha iyi seviyede katılacağı dikkate alınmalı.


4.AYAK: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 4. Ayağına; TOROS KARTALI, BABA ŞAHİN, SHREDDERR, MR LOVERMAN, GÖKDENİZİM, FINAL DRIVE ile TEMURKHAN’ı şablonlarınıza bütçelerinizin elverdiği ölçüde sırasıyla yazmanızı tavsiye ediyorum.


5.AYAK: Tabela içindeki yarışları tatminkar olan YALVAÇHAN ile CHRİS BEY önceliklerim. Pist ve mesafede start aldığı 3 yarışından 1’ini kazanan ve tabeladan düşmeyen NAKIŞ kuponlarda olmalı. Grubun üzerindeki kalitesiyle ZAFER MEYDANI unutulmamalı. KARAKAPLI’dan dinçlikle iyi bir yarış bekliyorum. Son koşusuyla kıpırdayan KIZILVAZO’ya bir çarpı atılmalı. SUKUTBEY ile TÜRKSOYLU yazılarak bu ayak geçilebilir.


6.AYAK: Bu pistteki tek startını 60.5 kilo sıklet altında kazanmayı başaran, Gülhatmi, Kervantay ve Kocapolat arkası dördüncülüğü tatminkar olan ÖZGALİP’in, son 2 koşusuna oranla daha uygun kilosu ve kendisini bir kez daha tercih eden pilotu idaresinde birinciliğe yakın görüyorum.6’LI GANYAN TAHMİNİ:

1,6,8,2,4,3

9,5,4,2

2,4,8

7,1 / 5,4,2,3,6

9,8,3,1,4 / 2,5,6

9

6’LI GANYAN (1/5/2/2/8/9): 1.347 TL vermiştir.


Not: Sitemizde yapılan tahminler tamamen amatör bir anlayışla hazırlanmaktadır. Tahminleri yayınlanan kişilerle sitemiz arasında profesyonel bir iş ilişkisi yoktur.

@ Kaynak gösterilerek dahi kullanılamaz

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir